Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik'a Stevie Ödülü

Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, ‘En Değerli İnsan Kaynakları Uygulamaları’ kategorisinde ‘Bronz Stevie Ödülü’nün sahibi oldu.

Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik'a Stevie Ödülü

Bizi Takip Et


Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, Covid-19 sürecinde hayata geçirdiği insan kaynakları uygulamaları ile ‘En Değerli İnsan Kaynakları Uygulamaları’ kategorisinde ‘Bronz Stevie Ödülü’ne layık görüldü.

Cigna, ‘Cigna’da Biz’ ismi altında hayata geçirdiği çalışmalarla, çalışanlarının yaşam kalitesinin yükselmesini destekleyerek verimli ve mutlu çalışanlar için en iyi çalışma ortamını sunmayı hedefliyor.

Uluslararası sigorta markası Cigna Global ile Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank’ın  iş birliğinde faaliyetlerini sürdüren Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, dünyanın en iyi işverenlerini değerlendiren global ödül programı Stevie Awards tarafından Bronz Stevie ile ödüllendirildi. Cigna, ‘Cigna’da Biz’ isimli iç iletişim programı ile ‘En Değerli İnsan Kaynakları Uygulamaları’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

Temeli ‘iyi yaşamak, iyi hissetmek, iyi olmak’ olan etkinliklerle “Önce Sen” diyerek çalışanlarının yaşam kalitesini destekleyen Cigna, çalışan bağlılığını ve deneyimini en üst seviyeye çıkarmanın güçlü bir iletişim kurmaktan geçtiğine inanıyor. Covid-19 döneminde değişen iş süreçlerine adaptasyon odağında ilk adımları atılan programın çalışanların ihtiyaçlarına yönelik etkinlik ve uygulamaları 4 ana başlık altında ve yıllık takvim planında yürütülüyor. Yanı sıra, program içeriği gündeme dair anlık oluşabilecek güncel konuları da kapsıyor. Ayrıca beden sağlığının yanında ruh sağlığına da olumlu katkılarda bulunmak amacıyla çalışanlara psikolojik, finansal ve sosyal konularda ücretsiz dış kaynaklı danışmanlık sağlanıyor.  

‘Cigna’da Biz’ uygulamalarını Bronz Stevie ödülüne layık gören uluslararası ödül programı Stevie Awards, her yıl dünyanın en iyi işverenlerini değerlendiren ve insan kaynakları uzmanlarını tanıyan tek global ödül programı olarak iş dünyasına yön veriyor. Merkezi ABD’de yer alan ve sekiz farklı dalda ödül kategorisine sahip olan Stevie Awards’a bu yıl 26 ülkedeki her ölçekten kuruluştan 950'den fazla aday gösterildi.


İçeriği Paylaşın