D-Resort Göcek’te 'Re-Charge Yourself' Etkinliği

Diyetisyen Müge Bozok, D-Resort Göcek'te 28-31 Ekim ve 28 Ekim-2 Kasım olmak üzere iki alternatifli “Re-Charge Yourself” etkinliği düzenleyecek. D-Resort Göcek, bu etkinliklerle kış öncesi hem ruh hem de beden enerjisini tazelemek isteyenler için iyi bir alternatif sunuyor.

D-Resort Göcek’te 'Re-Charge Yourself' Etkinliği

Bizi Takip Et


D-Resort Göcek, Göcek’in muhteşem tabiatında ayrıcalıklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyen misafirlerini dört mevsim ağırlamaya devam ediyor.  Diyetisyen Müge Bozok'un 28-31 Ekim ve 28 Ekim-2 Kasım olmak üzere iki alternatifli gerçekleştireceği “Re-Charge Yourself” etkinliği ile kış öncesi hem ruh hem de beden enerjisini tazeleyebilirsiniz. 

İKİ FARKLI PROGRAM

Sonbahar aylarında da mevsimin eşsiz doğasını Göcek’in muhteşem atmosferinde deneyimlemek, kış öncesi hem bedenini hem de ruhunu tazelemek isteyenlerin adresi olan D-Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok ile gerçekleştireceği “Re-Charge Yourself” etkinliği ile konuklarını sağlıklı bir kaçamağa davet ediyor. Katılımcılar 28 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek programın tamamına katılım sağlayabileceği gibi, 28-31 Ekim tarihlerinde düzenlenecek daha kısa süreli programa da dahil olabilecek.

D-Resort Göçek’te üçüncü kez gerçekleştirilecek etkinlik, Diyetisyen Müge Bozok’un kişiye özel değerlendirmesi ile başlayacak. Etkinlik süresince katılımcıları; refresh yoursef soğuk sıkım içecek atölyesi, nefes ve meditasyon, Arzu Haksun Güvenilir ile müzik, şifalı bitkiler, sağlıklı atıştırmalık atölyeleri gibi dolu dolu bir program bekliyor.

Doğada yapılacak yürüyüş ve bisiklet turlarının yanı sıra pilates, yoga gibi ruhunuza da iyi gelecek aktivelerin yanında kendini şımartmak isteyenler için D-Spa deneyimi de sunuyor.

D-Resort Göcek, ruhunu ve bedenini tazeleyerek nefes almak, doğanın yemyeşil bitki örtüsüne karışan sakinliğinde yenilenmek isteyenleri bekliyor.

 


İçeriği Paylaşın