Demir’den Türk Telekom Prime Müşterilerine Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortasında Ayrıcalık

Demir’den Türk Telekom Prime Müşterilerine Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortasında Ayrıcalık

Demir’den Türk Telekom Prime Müşterilerine Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortasında Ayrıcalık

Bizi Takip Et


Demir Sağlık ve Hayat, Türk Telekom ile yeni bir işbirliğine imza attı. Türk Telekom Prime üyeleri, yurt dışında güvende olmak için seyahat sağlık sigortası hizmetini Demir’den yüzde 70 indirimle alabilecek. Prime müşterilerine özel birçok ayrıcalık sunan Türk Telekom, yurt dışında güvende olması için müşterilerini Demir’in seyahat sağlık sigortası hizmetleri ile buluşturacak. İki şirket arasında yapılan anlaşmayla Türk Telekom Prime üyeleri, yurt dışı seyahat sağlık sigortasını Demir’den yüzde 70 indirimle sahip olabilecek.

SEYAHATLERDE SAĞLIK SORUNLARINI GÜVENCE ALTINA ALIYOR

Demir’den alacakları Seyahat Sağlık Sigortalarında yüzde 70 indirim ayrıcalığı kazanacak Türk Telekom Prime müşterileri, ayrıca Demir aracılığı ile Doctor Turkey’den yurt dışı seyahatleri sırasında sınırsız uzman doktor danışmanlığını ücretsiz alabilecek. Demir Seyahat Sağlık Sigortaları, özellikle yurt dışına sıkça seyahat eden kişileri, yurt dışında beklenmedik hastalık ya da kazalara karşı güvence altına alıyor. Yurt dışındaki tedavi masrafları, yükselen kurun da etkisiyle artarken kişileri bu masraftan kurtaran seyahat sağlık sigorta ürünleri, ayrıca yurt dışına çıkışlarda, ilk vize alımında da zorunlu. 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek kampanyadan, Türk Telekom Prime mobilve evde internet müşterileri yararlanabilecek.

“YURT DIŞINDA TEDAVİ MASRAFLARINDAN TASARRUF ETMENİN YOLU”

Türk Telekom ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten Demir Sağlık ve Hayat CEO’su Viktor Hodara, “Dönüştürdüğümüz marka kimliğimizle, bir sağlık markası olarak, sigortacılığa olan farklı bakış açımızın doğurduğu yeni ürün ve kampanyalarımızı sunmaya devam edeceğiz” dedi. Demir olarak yurt dışı seyahat sağlık ürünlerinin sektördeki diğer seyahat sağlık ürünlerinden farklı olarak “Online Doktor” hizmetini de barındırdığından bahseden Viktor Hodara, yurt dışı seyahatlerinin güvence altına alınmasının öneminden şöyle söz etti:

“Sağlık sigortası bilinci sadece ülkemizde değil yurt dışında da üzerinde önemle durulması gereken bir konu. Seyahatlerimizde de aniden hasta olabiliriz ya da bir kazaya uğrayabiliriz. Yurt dışında basit bir soğuk algınlığı geçirdiğimizde, tedavi masrafları ülkemizdeki rakamlara göre hayli yüksek olabiliyor. Demir Seyahat Sağlık sigortası ile bu masraflardan tasarruf edilebilir ayrıca Online Doktor hizmeti ile web sitemizden alanında uzman doktorlara anında ve Türkçe danışılabilir. Türk Telekom ile birlikte bu anlamda sektöre katkıda bulunmak bizi çok mutlu ediyor. Demir olarak; pratik, kolay ulaşılabilir, ihtiyaca yönelik ve dijitale uyumlu ürün ve servisler sunmaya devam edeceğiz.”

“SAĞLIKTA DA AYRICALIKLI HİZMET TÜRK TELEKOM’DAN”

Türk Telekom Prime’ın, Demir Sağlık ve Hayat ile birleşmesinin yarattığı heyecanın altını çizen Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal şunları kaydetti: “Türkiye’nin bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi olarak müşterilerimize hayatlarını kolaylaştıracak çözüm ve hizmetler sunmak ana önceliklerimiz arasında yer alıyor. Demir Sağlık ve Hayat ile iş birliğine giderek sağlık alanında da tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıracak ürünleri yüzde 70 indirim ayrıcalığı ile sunması çok önemli bir değer. Ayrıca, gelecekte sıklıkla istifade edileceğine inandığım uzaktan online doktor hizmetleri sunan Doctor Turkey’den doktor danışmanlığı da sınırsız ve ücretsiz olacak. Bu iş birliğinin tüm Prime’lı ve Demir’lilere hayırlı olmasını diliyorum.”


İçeriği Paylaşın