Hospitadent Hollanda Şubesini Açtı

Hospitadent Hollanda Şubesini Açtı

Hospitadent Hollanda Şubesini Açtı

Bizi Takip Et


İstanbul’da yedi, Kayseri ve Frankfurt’ta da birer şubesi olan Hospitadent Diş Hastanesi, yurt dışı yatırım projelerine Almanya’dan sonra Hollanda’yı da ekleyerek şube sayısını 10’a çıkardı. Çin’den gelen yoğun hasta talebi üzerine Çin’de de irtibat ofisi açan Hospitadent, yakın zamanda da Fransa ve İsviçre’de hastane açmayı planlıyor.

Sağlık turizmine büyük önem verdiklerini ve hastalarının yüzde 40’ının yabancılardan oluştuğunu belirten Hospitadent Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Diş Hekimi Recep Eşkar şunları söyledi: “18000 metrekare kapalı alanda, 200 diş hekimi ve uzman diş hekimi olmak üzere toplamda 500 personelle 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Hospitadent ailesi olarak 2.000.000’dan fazla hastanın diş tedavisini yapıp onları sağlıklarına kavuşturduk. Sadece tedavi öncesi ve tedavi sırasında değil, sağlığına kavuşturduğumuz her hastamızı tedavi sonrasında da ‘Hasta Memnuniyet Merkezimiz’ ile arayarak tedavi sonrasındaki süreci de takip ediyoruz. Böylelikle hastalarımız ile aramızdaki güven ilişkisini de pekiştirmiş oluyoruz.”

Türk sağlık hizmetlerinin kalitesi ile Türk hekimlerinin ilgi, alaka ve tecrübelerini Hospitadent ile Hollanda’ya getirdiklerini belirten Eşkar, “10. şubemizi Türk vatandaşlarımızın yoğun olduğu Hollanda Utrecht’te açmak istedik. Gelen ilgiden de oldukça memnunuz.” diyerek sözlerini noktaladı.


İçeriği Paylaşın