Dünyagöz Tiran’da Şube Açıyor

Dünyagöz Tiran’da Şube Açıyor

Dünyagöz Tiran’da Şube Açıyor

Bizi Takip Et


14’üncü yılında 14’üncü merkezini Arnavutluk’un başkenti Tiran’da açacak olan Dünyagöz, Tiran’dan hemen sonra 3 ay gibi kısa bir süre içinde Romanya, Rusya, Azerbaycan, Ukrayna ve Irak’ta yeni şubeler açacak. Dünyagöz Grubu yurt dışı merkezleriyle eş zamanlı olarak 12.000m²’lik kapalı alanda Akdeniz Bölgesi’nde hem yerli hem de yabancı hastalar için Dünyagöz Antalya’yı hizmete açacak.

Dünyagöz Grubu’ndan yapılan açıklamada, “11 farklı dilde hizmet verebilen doktor ve uzman personelin görev yapacağı, en son teknolojilerle donatılmış Antalya hastanesinin, ülkemizin sağlık turizmi potansiyeline büyük katkı sağlaması bekleniyor” denildi. Açıklama şöyle devam ediyor:

“En son jenerasyon teknolojilerle donatılan yurt dışı kliniklerinde göz hastalığı ile ilgili detaylı tetkik ve muayeneden geçecek hastalar daha sonra tedavi olmak üzere profesyonel bir ekip tarafından Türkiye’de karşılanacaklar. Ülkemize gelecek yabancı hastalar, 5 yıldızlı tatil programları ile birlikte hem göz sağlıklarına kavuşmanın hem de Antalya’nın eşsiz doğasında geçirilecek güzel bir tatilin mutluluğunu yaşayacak.”

Dünyagöz Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu da şu bilgileri verdi:

“2007 yılında 97 farklı ülkeden 15.000’den fazla hasta hastanemize gelerek göz tedavisi oldu. 2009’un sonlarına geldiğimiz şu günlerde bünyemizde tedavi olan yabancı hasta sayımız 22.000’i bulmuştur. Bu sayımızın 2010 yılında 40.000’leri aşmasını bekliyoruz. Dünyagöz Grubu olarak, 2010 yılı ortalarında resmi açılışını gerçekleştireceğimiz Antalya hastanemiz ile sağlık turizminde çığır açmayı hedefliyoruz.”


İçeriği Paylaşın