Dynamed Spa Sistemi Nedir?

Dynamed Spa Sistemi Nedir?

Dynamed Spa Sistemi Nedir?

Bizi Takip Et


Dynamed SPA Sistemi, kişilerin metabolizma hızını artırarak, daha kolay kilo vermelerine ve forma girmelerine yardımcı olur. Amerikan Ulusal Gıda ve İlaç Dairesi – FDA tarafından onaylanan bu zayıflama sistemi, hücrelerin daha fazla oksijenlenmesini sağlayarak kalori tüketimini hızlandırır. Ayrıca dolaşım bozukluklarını da düzenleyen tedavi, selülitlere karşı oldukça etkili. Haftada bir veya iki seans uygulanan bu bakım yöntemi ile acısız ve zahmetsiz bir şekilde gençleşmek mümkün. Memorial Estetik Merkezi`nden Dr. Seran Göçer, Dynamed Spa Sistemi`yle ilgili bilgi verdi.

Dynamed Spa yönteminin tercih edilme nedenleri nelerdir?

Oksijen tedavisi; ısı terapisi, yatıştırıcı titreşim sistemi, aromaterapi ve ses terapisi gibi en iyi spa teknolojilerini kombine ederek metabolizmayı harekete geçiriyor. Uygulama sonrasında, vücuttaki su tutulumu azalırken, temizlenen ciltte duru bir güzellik gözleniyor. Yöntemin kadınlar tarafından beğenilmesinin önemli bir nedeni ise selülitleri ortadan kaldırması.

Dynamed sistemi mezoterapi ile kombine edildiğinde, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi için olumlu etkisi bir kat daha yükseliyor. Kadınlar bu konforlu uygulama sırasında, adeta istiridye kabuğunun içindeki bir inci tanesi gibi güzelleşirken, tüm streslerinden arındıklarını da hissediyorlar. Ayrıca verdiği pozitif enerji nedeniyle, ameliyat sonrası bu metodu uygulayanların daha çabuk iyileştiği gözlenmekte…

Kaynak: Memorial Hastanesi web sitesi
(www.memorial.com.tr)


İçeriği Paylaşın