Emsey Hospital Hizmete Açıldı

Emsey Hospital Hizmete Açıldı

Emsey Hospital Hizmete Açıldı

Bizi Takip Et


Otel standartlarında sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan Emsey Hospital hizmete açıldı. İstanbul Kurtköy’de açılan Emsey Hospital Başhekim Prof. Dr. Hayreddin  Yekeler  önderliğinde toplam 39 doktor ile hizmet veriyor.

Emsey Hospital’da, 1 King Suit, 2 VIP Suit Oda, 6 Suit Hasta Odası ve 2 VIP Doğum Odası olmak üzere toplam 11 konforlu oda bulunuyor.

112 servis yatağı, 25 genel yoğun bakım, 4 Koroner yoğun bakım, 8 (KVC)  Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahi yoğun bakım, 42 yeni doğan yoğun bakım ünitesi olmak üzere toplam 191 yatak kapasitesiyle hizmet veren Emsey Hospital, 6750 noktadan kontrol edilebilen akıllı bina otomasyon sistemiyle koordine ediliyor.

Poliklinik ağı, entegre yoğun bakım, klinik bilgi sistemi, VIP üniteler, helikopter pisti, lojistik ve tıbbi giderler açısından doğa dostu olarak planlanan Emsey Hospital, temiz ve atık su arıtma sistemi, kojenerasyon sistemi, sterilizasyon, otomasyon gibi hizmetler de sunuyor

31.000 m² kapalı alan, 10.500 m² otopark olmak üzere toplam 41.500 m² alana inşa edilen hastane, konum itibari ile Pendik Kurtköy’de olup, E-5 ve TEM karayoluna 10 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanına 8 dakika mesafede bulunuyor.


İçeriği Paylaşın