Emzirme Dönemindeki Sızıntılar Yok Oluyor

Emzirme Dönemindeki Sızıntılar Yok Oluyor

Emzirme Dönemindeki Sızıntılar Yok Oluyor

Bizi Takip Et


Yoğun emzirme dönemlerinde anneler için maksimum koruma ve ciltte hissedilmek istenen kuruluk duygusu önemli faktörler arasında yer alıyor. MYCey “Emzirirken Özgürsün” sloganıyla “Emzirme” kategorisinde sunduğu ürünlerle annelerin tüm temel ihtiyaçlarını karşılıyor. MYCey’in yenilenen yüksek emiciliğe sahip “Tam Kavrama Göğüs Pedleri”, kaydırmaz bantları, 4 tarafını çeviren sıvı kilitleyici hattı ve emici özelliği sayesinde anne sütünün sızıntı yapmasını engelliyor.

Anne ile bebek arasında hamilelik döneminde başlayan duygusal ve biyolojik birliktelik emzirme süreci ile daha farklı bir boyut kazanıyor. Hamilelik döneminde hormonal etkilerle başlayan emzirme süreci, bebeklerin büyümesinde ve gelişiminde önemli bir rol oynuyor, anne ile bebek arasındaki duygusal bağı güçlendiriyor. Aynı zamanda bu dönemin doğru emzirme biçimleriyle sağlıklı bir şekilde sürmesi de süt üretiminin artarak devam etmesinde ve annelerin kendilerine olan güvenlerinin artmasında etkili oluyor.

Maksimum güvenlik ile ultra kuruluk

Emziren anneler, özellikle ilk dönemlerde sıklıkla göğüslerinden süt sızmasıyla karşı karşıya geliyor. Islak çamaşır ile kalınması durumunda da göğüs çevresinde tahriş, iltihaplanma, yara ve şişlikler gibi bazı hassasiyetler oluşabiliyor ve bu durum annelerin emzirmelerine engel olabiliyor. “Tam Kavrama Göğüs Pedleri” emzirme döneminde maksimum güvenlik sağlıyor ve göğüs çevresindeki cildi rahatlatıyor.

Gündüz yatay ve gece dikey kullanılan benzersiz sızıntı bariyerleri, gece gündüz güvenilir koruma sağlıyor. Kaydırmaz bantlara ve 4 tarafını çeviren sıvı kilitleyici hatta sahip olan yeni “Tam Kavrama Göğüs Pedleri”, emici özelliği sayesinde anne sütünün sızıntı yapmasını engelliyor, ultra kuru hissedilmesini sağlıyor. 3D tasarımı ile neredeyse görünmüyor, hijyenik tekli çanta paketleri rahatça taşınabiliyor.


İçeriği Paylaşın