Esra Kazancıbaşı Öztekin’e “En Başarı Köşe Yazarı” Ödülü

Esra Kazancıbaşı Öztekin’e “En Başarı Köşe Yazarı” Ödülü

Esra Kazancıbaşı Öztekin’e “En Başarı Köşe Yazarı” Ödülü

Bizi Takip Et


Yeni Birlik Gazetesi’nin sağlık editörü  Esra Kazancıbaşı Öztekin,  “sağlıkta en başarılı köşe yazarı” Ödülü’nün sahibi oldu.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında düzenlediği “Şahane” Medya Ödülleri töreni dün yapıldı. Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen törende görsel, yazılı basın ve internet kategorilerinde ödüller sahiplerine dağıtıldı. Yazılı Basında En Başarılı Köşe Yazarı Ödülü’nü Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan’ın elinden alan Esra Kazancıbaşı Öztekin “Ülkemizde en saygı duyduğum meslek gruplarının başında hekimler gelir. Hekimler, yaptıkları ameliyatlar, uyguladıkları tedaviler ve yerinde müdahalelerle sevdiklerimizin hayatını kurtarırlar. Bize en değerli armağanı işte bu yüzden hekimler sunar. Sağlık şiddeti eleştiriyor, hekimlere saygı diyorum” şeklinde konuştu.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl ise, törende yaptığı konuşmada, tıp camiasının 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ederek, üniversitenin yaptığı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Ruhuyla bizim olan, geçmişten bize kalan fakat eskimeyen bir özdeyimişiz vardır. ‘Marifet iltifata tabidir.’ Sayın Cumhurbaşkanımızın destek ve teveccühleriyle, Mekteb-i Tıbbiye’yi Şahane’nin bugünkü imkanlarla daha ileriye taşınmasına müteveccih bir uygulama olarak kurulan ülkemizin sağlık temalı ilk ve tek devlet üniversitesi olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi, sağlık temalı haberlerin adsız kahramanlarına teşekkür etmek için bugün bu programı düzenledi.”


İçeriği Paylaşın