Evinizde Mavi ile Huzuru Yakalayın

Evinizde Mavi ile Huzuru Yakalayın

Evinizde Mavi ile Huzuru Yakalayın

Bizi Takip Et


Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD), ev tekstilinde 2016 kış trendlerini belirledi. Huzurun ve güvenin rengi olan mavi ve tonları bu kış evlerin vazgeçilmezi olurken, sadelikten ödün vermeyenler için ise kendine has asaleti olan kahve, bej gibi toprak tonları ön planda yer alıyor

Türkiye’de ev tekstili sektörünün nabzını tutan TETSİAD, bu kış evinde enerji veren tonlar yakalamak isteyenler için, ev tekstilinin 2016’ya hangi renklerle giriş yapacağını açıkladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeniliğin, rahatlığın ve fonksiyonelliğin öncelikli tercih olmasının yanı sıra, sade sevenler için toprak tonları; huzur, güven, yenilik ve hareketlilik arayanlar içinse mavi ve tonları evlere yansıyor.

Özgün ve minimalist tasarımlarla bu yılın estetik yılı olacağını ifade eden TETSİAD Başkanı Yaşar Küçükçalık, “Tüketicileri rahat hissettirecek ve onlara güven verecek formları da bu yıl evlerde göreceğiz. Yatak örtülerinden, perdelere; tüllerden bornozlara kadar hemen hemen her ürün grubunda tezat ama estetik tonlar ve tasarımlar ön planda olacak” dedi.


İçeriği Paylaşın