Forcapil Anti-Chute Spray ile Saçlar Gençlik Hacmine Kavuşuyor

Saçlara yeniden hayat veren, saç dökülmesini yavaşlatan, kırık saç ucu olasılığını azaltan, saç derisinin yenilenmesine katkıda bulunan, keratin sentezini hızlandıran, saç tellerini kalınlaştıran ve saç sağlığı denince dünyanın önde gelen markalarından biri olan Forcapil Anti-Chute Spray ile saçlarınız yeniden doğacak.

Forcapil Anti-Chute Spray ile Saçlar Gençlik Hacmine Kavuşuyor

Bizi Takip Et


Yüzünüz kırışıklıklar, koyu lekeler ve sarkmalar yoluyla yaşlanma belirtileri gösterir. Saç deriniz incelme ve saç dökülmesi yoluyla yaşlanma belirtileri gösterir. Aslında saç derisi asla kel kalmaz. Sadece seyrelmiş gibi görünen derideki tüyler zayıflar ve bölge açılmış gibi görünür. 

Fitoterapi’nin dünyaca ünlü markası Arkopharma’nın yıldız ürünü olan Forcapil Anti-Chute Spray’i her gün 15-20 sprey sıkar ve saç derinize masaj yaparak dağıtırsanız, zayıf tüyler uzamaya başlar. Böylece ilk başta ince bir şeftali tüyü elde edersiniz. Ama düzenli kullanmaya devam ederseniz, tüyler saç teli kalınlığına ulaşmaya başlar ve saç tellerinin kalitesi artar.

YENİLENEN SAÇ DERİSİ, KALINLAŞAN SAÇ TELLERİ

 Aktif bileşenleri ile oldukça konsantre olan spreyin saç tellerinde yaptığı etki klinik olarak da kanıtlanmıştır. 5 bitki özünü (Bambu, ısırgan otu, darı, ginkgo, atkuyruğu), amino asit, B5, B6 vitamini, biotin, çinko ve hyaluronik asidi ile birleştiren ürün, saç derisini adeta yeniden yapılandırır.

Saç döngüsü doğal olarak yaş veya mevsimler gibi çeşitli unsurlara göre değişir. Saç sağlıklı olduğunda, saç kütlesinin yaklaşık yüzde 10 ila 15’i dökülme evresinden etkilenir. Forcapil Anti-Chute Spray saçınızın dökülmesinin azalmasına, saçınızın güçlenmesine ve büyümesine destek olmak için aktif bileşenlerden oluşan bir formül sunar. Bambu sapı, saçın yapısal bütünlüğünün korunmasına yardımcı olurken, atkuyruğu ve ısırgan sebum üretimini düzenlemeye destek olur. Keratin liflerinin kurucu bir unsuru olan metiyonin de sağlayan darı ve ginkgo, mikro sirkülasyonu destekler.


İçeriği Paylaşın