Kadınların Cinsel Fantezileri Çok Çeşitli…

Kadınların Cinsel Fantezileri Çok Çeşitli…

Kadınların Cinsel Fantezileri Çok Çeşitli…

Bizi Takip Et


Sosyal pazarlama kurumu olan DKT International Türkiye’nin prezervatif markasının yaptığı Güvenli Seks araştırması kadınların cinsel fantezi dünyasının erkeklerinkinden daha geniş olduğunu ortaya koydu.

Erkekler en çok anal seks ve üçlü seksi bir gün mutlaka denemek istediklerini belirtirken kadınların denemek istedikleri şeyler çeşitlilik gösteriyor.

Güvenli Seks araştırmasına göre erkeklerin dörtte biri cinsellikle ilgili her şeyi bir gün mutlaka denemek istiyor. Kadınlarda ise bu oran yüzde 12’de kalıyor. Buna rağmen kadınların denemek istedikleri şeyler erkeklerinkine kıyasla çeşitlilik gösteriyor. Erkekler en çok anal seksi ve üçlü seksi bir gün mutlaka denemek istediklerini belirtirken kadınların fantezilerinde bunların yanı sıra uçakta seks yapmak veya bir seks partisine katılmak da hatırı sayılır bir yer tutuyor.

Güvenli Seks araştırması, Türkiye’deki prezervatif kullanımına ve diğer cinsel davranışlara dikkat çekmek amacıyla yapıldı ve soruları cevaplandıranların sadece yüzde 5’inin kadın olduğu araştırma kapsamında 20.078 katılım verisi incelendi.


İçeriği Paylaşın