Kansere Karşı En Anlamlı Sayı

Kansere Karşı En Anlamlı Sayı

Kansere Karşı En Anlamlı Sayı

Bizi Takip Et


Samsun Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol Takım oyuncuları, VM Medical Park Samsun Hastanesi Çocuk Hematoloji Kliniği Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocuklarla bir araya geldi. Çocuklarla sohbet eden voleybolcular, onlarla keyifli dakikalar geçirdi. Kocaman yürekli çocuklarla bir araya gelen bayan voleybolcular, kansere karşı en anlamlı sayıyı almış oldu.

Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocuklardan biri olan Mert Özdemir’in babası , “Mert, voleybola gönül verip iki sene voleybol takımında oynamıştı. Takım oyuncusu olduğu sırada Lösemi hastalığına yakalandı. Bu hüzünlü haberle sarsıldık ve Mert voleybola veda etmek zorunda kaldı. Bu ziyaret bizi çok duygulandırdı, oğluma yaşattığınız bu sevinç bizi derinden etkiledi, çok teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Tedavi gören çocuklara imzalı formalar, atkılar ve top hediye eden takım oyuncuları duygusal anlar yaşadı, çocuklarla ilgilendi.

“FİLELERE DOKUNMAYI İPLE ÇEKİYORUM”

Hastanede özellikle voleybol hayranlığıyla bilinen Mert, “Voleybolu çok seviyorum. En büyük hayalim ilerde iyi bir voleybolcu olmaktı. Takım oyuncusu olduğum sırada hastalığımı öğrendik ve bırakmak zorunda kaldım.

Bugün Samsun Büyükşehir Belediyesi Voleybol Takım Oyuncuları beni ziyaret ederek öyle mutlu etti ki, bugünü asla unutmayacağım. Filelere dokunacağım günü iple çekiyorum.” dedi. Aldığı hediyelerin verdiği mutluluk gözlerinden okunuyordu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol Takımı oyuncuları çocuklara birlikte maç izleme sözü vererek onlarla vedalaştı.


İçeriği Paylaşın