Liv Samsun Hastanesi Açıldı

Liv Samsun Hastanesi Açıldı

Liv Samsun Hastanesi Açıldı

Bizi Takip Et


Liv Hospital markasının üçüncü hastanesi İstanbul ve Ankara’dan sonra Samsun’da kapılarını açtı. 35 poliklinik ile faaliyete başlayan Liv Hospital Samsun’un, Karadeniz Bölgesi’nin referans hastanesi olması hedefleniyor.

Bünyesindeki Medical Park, Liv Hospital, VM Medical Park hastaneleri ve tecrübesiyle destek verdiği İstinye Üniversitesi ile MLP Care, İstanbul ve Ankara’dan sonra Liv Hospital markası altındaki üçüncü hastanesini Samsun’da açtı. Ürolojiden, genel cerrahiye, kadın hastalıkları ve doğumdan çocuk hastalıkları ve cerrahisine kadar tüm branşlarda hasta kabul etmeye başlayan Liv Hospital Samsun, 8 bin m2’lik alanı, 60 yatak kapasitesi, 4 ameliyathanesi ve 35 polikliniği ile Karadeniz Bölgesi’nin referans hastanelerinden biri olmaya hazırlanıyor.

MLP Care Strateji ve Performans Grup Koordinatörü Dr. Hikmet Çavuş, yeni açılan hastanenin sadece Samsun için değil, tüm Karadeniz Bölgesi için önemli bir değer olduğunu söyledi. Bu yatırım sayesinde sağlık alanında önemli bir adım daha attıklarını kaydeden Çavuş, “Türkiye’nin 17 ilindeki 29 hastanemiz ile her yıl milyonlarca insana sağlık hizmeti sunuyoruz. Tüm hastanelerimizde olduğu gibi yeni hastanemizde de dünya ile aynı anda uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini, iyi hekimler ve sağlık personelinden oluşan kadromuzla bir araya getirdik ” diye konuştu.

Markanın gelişimine, vizyonu ve çalışmalarıyla büyük katkı sunan Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti de Samsun hastanesinin açılışı ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu. İstiroti, “Sağlık sektörüne Liv Hospital olarak 5 yıl önce girdik ve kısa sürede büyük başarılara imza attık. Liv Hospital Ankara’dan sonra, Liv Hospital Samsun’un açılışıyla daha da kuvvetlendik. Liv Hospital olarak birbiriyle yarışan değil, birbirlerini tamamlayan yapılarla kaliteli sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Liv Hospital Samsun Genel Müdürü Akif Kırbaş, “Karadeniz’in modern hastanelerinden biri olarak konumlanan hastanemizde hizmetlerimizi multidisipliner yaklaşım, sağlıkta dünya standartlarındaki alt yapı ve teknoloji ile sunacağız” dedi.


İçeriği Paylaşın