MSD, Çalışan Markasına Yatırım Yapıyor

MSD, Çalışan Markasına Yatırım Yapıyor

MSD, Çalışan Markasına Yatırım Yapıyor

Bizi Takip Et


MSD Türkiye, İK Direktörü Burcu Kaylan liderliğinde ve Danışman Evrim Kuran’ın desteğiyle çalışan markası yaratmak için kolları sıvadı. Oluşturulan detaylı aksiyonun planının önemli bir ayağı ise geçtiğimiz günlerde MSD İK ve Eğitim Departmanı işbirliği içinde gerçekleştirilen Semih Saygıner ve MSD Türkiye Genel Müdürü Christian Holmer’ın biraraya geldiği “Başarı, Herşeye Rağmen” adlı seminer oldu.

Etkinlikle dünyada bilardonun en önemli isimlerinden biri sayılan Semih Saygıner ve MSD Genel Müdürü Christian Holmer, tüm MSD çalışanlarıyla interaktif bir sohbet gerçekleştirdiler. Her türlü zorluğa rağmen istendiği zaman başarının kaçınılmaz olduğu ana fikri üzerine görüşlerini paylaşan ikili, ayrıca izleyicilerin sorularını da cevapladı.

Toplantı canlı olarak webcast üzerinden de yayınlandı ve tüm Türkiye çapında MSD çalışanlarının programı izlemesi sağlandı. MSD Türkiye Eğitim Departmanı’nın “MSD Akademisi” isimli eğitim programı şemsiyesi altına alınan bu tip eğitim ve seminerler, önümüzdeki dönemde de hayata geçirilmeye devam edecek.


İçeriği Paylaşın