Pfizer Türkiye’ye Yeni İnsan Kaynakları Direktörü

Pfizer Türkiye’ye Yeni İnsan Kaynakları Direktörü

Pfizer Türkiye’ye Yeni İnsan Kaynakları Direktörü

Bizi Takip Et


Pfizer Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü, Bahar Özen Şansal

2000 yılından itibaren Pfizer bünyesinde satış ve pazarlama alanında farklı roller üstlenmiş olan Bahar Özen Şansal son olarak Anti-İnfektif İş Birimi Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Bahar Özen Şansal’ın satış ve pazarlama alanlarında edindiği deneyim ile İnsan Kaynakları divizyonuna yeni bir vizyon getirmesi bekleniyor.

Bahar Özen Şansal yeni göreviyle ilgili, “Pfizer olarak inovasyonu, bugün ve gelecekteki başarının temel unsurlarından biri olarak görüyoruz. Yenilikçi ilaçlar keşfetmekteki başarımızın yanı sıra en büyük hedefimiz pazarlama programlarımızda, İK uygulamalarımızda ve iç kültürümüzde de yenilikçi projeler hayata geçirmek. Bu vizyonla Pfizer içerisinde farklı fonksiyonlarda edindiğim deneyimi şimdi İnsan Kaynakları divizyonu bünyesinde tüm Pfizer çalışanlarıyla buluşturma şansı bulacağım için mutluyum” şeklinde konuştu.

BAHAR ÖZEN ŞANSAL KİMDİR?

1997 yılında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Bahar Özen Şansal, 3 yıl Arthur Andersen danışmanlık şirketinde çalışmıştır. 2000 yılında Pfizer’e katılmasını takiben Kurumsal Stratejide Proje Müdürlüğü, Taymed ürünlerinden sorumlu Ürün Müdürlüğü ve mümessillik görevlerini başarıyla yürütmüştür. Eylül 2003’den itibaren farklı ürünlerde sorumlu Ürün Müdürü olarak çalışmış; Haziran 2006’da Kıdemli Ürün Müdürü olarak atanmıştır. 2009 yılında önce Yeni Ürünler Planlama Müdürü, ardından MSS/Ağrı grubu Grup Pazarlama Müdürü olarak çalışmıştır. Bahar Özen Şansal Aralık 2011’den beri Anti-İnfektif İş Birimi Müdürü olarak görev yapmaktaydı.


İçeriği Paylaşın