Sağlığım İçin Herşey Atv Avrupa Ekranlarında 6. Yılında!

Sağlığım İçin Herşey Atv Avrupa Ekranlarında 6. Yılında!

Sağlığım İçin Herşey Atv Avrupa Ekranlarında 6. Yılında!

Bizi Takip Et


Sağlığım İçin Herşey, ATV Avrupa ekranlarındaki 6’ıncı yılında “İyileşme Öyküleri” Köşesiyle fark yaratacak. Kanseri yenen, organ nakliyle hayata dönen, estetik yöntemlerle aynalarla barışan, fazla kilolarına ameliyatla, egzersizle ya da diyetle elveda diyen, sigara ya da alkol bağımlılığından kurtulan hastaların hikayeleri yeni yayın döneminde ekranlara getirilecek.

Sağlık haberciliğinde 35 yıllık deneyime sahip gazeteci Esra Kazancıbaşı Öztekin’in hazırlayıp sunduğu Sağlığım İçin Herşey, kaliteli ve güvenilir sağlık programcılığı misyonu ile Ekim ayından itibaren her cumartesi ATV Avrupa ekranlarında olacak. Ekrana geldiği günden bu yana çeşitli kurumlarca verilen medya ödüllerinde “Yılın En İyi Sağlık Programı” seçilen Sağlığım İçin Herşey, yeni yayın döneminde toplumda sağlık konusunda farkındalık yaratılmasına katkıda bulunmak amacıyla çeşitli sürpriz projelere de imza atacak.

Esra Kazancıbaşı Öztekin

TÜRKİYE’DE DE İZLENİYOR!

ATV Avrupa, Türkiye’de de geniş bir izleyici kitlesine sahip. TV izleme kanalları arasında kablolu yayın yüzde 71.9 ile ilk sırada yer alıyor. Bu nedenle Sağlığım İçin Herşey programı, hem Türkiye’de, hem de yurt dışındaki milyonlarca hasta ve hasta yakını ile buluşuyor.

BİR SAĞLIK PROGRAMINDAN ÇOK DAHA FAZLASI!

Web sitesi ve sağlık kitapları serisi olan Türkiye’deki ilk ve tek sağlık programı Sağlığım İçin Herşey, aynı ismi taşıyan sağlık portalıyla da tıptaki gelişmeler, sağlık haberleri konusunda ziyaretçilerini bilgilendiriyor. Önce web sitesi olarak yayın hayatına başlayan Sağlığım İçin Herşey, sağlık kitapları serisinin ardından 2014 yılından bu yana da tv programı olarak izleyicilerle buluşmaya başladı.


İçeriği Paylaşın