Senior Assist`ten Yaşlılara Evde Bakım Hizmeti

Senior Assist`ten Yaşlılara Evde Bakım Hizmeti

Senior Assist`ten Yaşlılara Evde Bakım Hizmeti

Bizi Takip Et


Tıbbın her alanındaki hastalara “Evde Bakım” hizmetleri veren Senior Assist, özellikle; yaşlı bakımı, uzun dönem hasta bakımı ve ameliyat sonrası bakım gibi alanlarda yoğunlaşarak, tatil sezonu öncesinde ve sonrasında evde bakıma ihtiyaç duyan hasta ve ailelerine hizmet ediyor.

Senior Assist’tin hizmetleriyle ilgili olarak Senior Assist’ten yapılan açıklamada şu bilgilere yer veriliyor:

“Evde Bakım hizmetleri tıbbi kontrol altındaki hastalara ve ailelerine yaşadıkları ortamda gerekli sağlık hizmetlerinin götürülmesini amaçlıyor. Hedef, günlük yaşam şartlarını en az etkileyerek en doğru tedaviye ulaşmak ve hastalığın etkilerini en aza indirerek hastanın yaşam kalitesini yükseltmek.

Evde Bakım hizmeti; yaşlıdan yenidoğan bebeğe, hastalık veya sağlık takibi durumlarında, kronik hastalıklarda, geçirilen bir rahatsızlık, kaza veya ameliyattan sonra hastanın bulunduğu ortamda fizyolojik ve psikolojik ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kullanılıyor. Hastanın gereksinimleri doğrultusunda sunulan evde bakım hizmeti, doktor muayenesinden kısa veya uzun süreli hemşirelik hizmetlerine, terapi hizmetlerinden laboratuvar hizmetlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede, yüksek teknoloji desteği ile tecrübeli tıbbi personel tarafından veriliyor.”

SENIOR ASSIST’İN FAALİYET ALANLARI

Belçika’da 2006 yılında kurulan Senior Assist, 42 yaşam merkezinde 3.200’ün üzerinde yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir. Dünya çapında hizmet ağını genişletme vizyonuyla Senior Assist grubu; İspanya, Büyük Biritanya, Macaristan, Şili, Uruguay ve Türkiye’de yatırımlarını sürdürüyor.

+60 Yaşam Evleri, Gündüz Bakım ve Evde Bakım alanlarında hizmet veren Senior Assist, bünyesine her yıl farklı ülkelerde ortalama 5.000 yatak kapasitesi ekleyerek faaliyet göstermekte ve her yıl yüzde15 oranında büyüme kaydetmekte.

Senior Assist’in tedarik ve iştirakçileri arasında; günlük ortalama 20.000 kişiye hizmet sağlayabilen tıbbi ürünler devi Patrona Pharma Grubu ile tıbbi malzeme ve cihazları tedarikçisi Axamed yer alıyor. Günümüzde yaygın alışveriş ağı olan interneti etkin biçimde kullanan Senior Assist, www.pharmafamily.be ile online eczane hizmeti de sunuyor.


İçeriği Paylaşın