Sultanbeyli Devlet Hastanesi Sarıgazi Semt Polikliniği

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Sarıgazi Semt Polikliniği

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Sarıgazi Semt Polikliniği

Bizi Takip Et


Sağlık Bakanlığının hedef ve stratejileri doğrultusunda İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinin sağlık yatırımlarının ivmesi her geçen gün yeni hizmetler ile hız kazanmaktadır. Bu kapsamda İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Devlet Hastanesine bağlı Sarıgazi Semt Polikliniği 18 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirilen açılış töreni ile hizmete girmiş olup yeni binasında hizmet vermektedir.

Bölge halkının sağlık hizmetlerine daha kolay erişiminin hedeflendiği Sarıgazi Semt Polikliniğinde; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Enfeksiyon Hastalıkları, Fiziksel Tıp Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Psikiyatri ve Üroloji olmak üzere 13 branşta sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Bu sağlık tesisine başvuru yapmak isteyen bireyler, 182 numaralı telefon hattından veya Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) internet sitesi üzerinden randevu alarak sağlık hizmetlerinden faydalanabilirler.


İçeriği Paylaşın