Tıbbi Cihazlar ve Tek Kullanımlık Ürünler Dubai’de Tanıtıldı

Tıbbi Cihazlar ve Tek Kullanımlık Ürünler Dubai’de Tanıtıldı

Tıbbi Cihazlar ve Tek Kullanımlık Ürünler Dubai’de Tanıtıldı

Bizi Takip Et


Tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler üreticisi Bıçakçılar, 41’ncisi gerçekleşen Arab Health Fuarı’na on ikinci kez katıldı. Fuarda, iki ana ürün grubunun tanıtımını yapan Bıçakcılar’ın standı 200’den fazla ziyaretçiyi ağırladı.

Fuarla ilgili bir açıklama yapan Bıçakcılar CEO’su Sadrettin Dai, Arab Health’i yeni iş alanları yaratmak ve ilişkileri geliştirmek açısından önemli bir fırsat olarak gördüklerini belirtti. Dai   “Medikal sektörü, son yıllarda hem üretim hem dış ticaret potansiyelini hızla artıran sektörlerin başında geliyor. Bıçakcılar olarak biz de sektörün büyümesi paralelinde yeni ürünler geliştirmeye odaklanmış durumdayız. Üretimini ve satışını yaptığımız iki ana ürün grubumuzu fuarda tanıtma fırsatı bulduk. Böylelikle yurtdışı pazar payımızı ve ihracat yaptığımız ülkelerin sayısını artırmayı hedefliyoruz. Bu yıl 41. kez düzenlenen Arab Health Fuarı’nda Ortadoğu, Afrika, Arap ülkeleri, Körfez bölgesi ve hatta Avrupa gibi çeşitli coğrafyalardan birçok ziyaretçi ile buluştuk” dedi.

Bıçakcılar, fuarda tek kullanımlık ürün grubu içinde yer alan yeni ürünleri; hasta idrar takip sisteminde hassas ölçüm sağlayan Urimetre Plus 500 ve ilk yerli üretim Lökosit Filtresi olma özelliği taşıyan B-Leuko’u ziyaretçiyle buluşturdu. Ayrıca ameliyathane ekipmanları ürün grubunun önemli ürünlerinden güç kesintilerinde alternatif kullanımı olanağı sağlayan Surgiline3000 Ameliyathane masası ve sessiz çalışma özelliği bulunan Vaculine Maxi Aspiratör’ü de tanıtarak fuarın ilgi odağı oldu.

1959 yılından bu yana medikal sektörde hizmet veren Bıçakcılar A.Ş. başta İtalya, İngiltere, Fransa, Almanya, İrlanda ve İspanya gibi Avrupa’nın gelişmiş ülkeleri olmak üzere Tunus ve Mısır gibi Afrika ülkeleri ile Endonezya, Filipinler gibi Uzakdoğu ülkelerine ihracat yapıyor. Bıçakcılar A.Ş.’nin 2015 yılı sonunda ihracat yaptığı ülke sayısı 100’e ulaştı.


İçeriği Paylaşın