Abdi İbrahim’in Kurumsal İletişim Direktörü Elif Elkin Oldu

Abdi İbrahim’in Kurumsal İletişim Direktörü Elif Elkin Oldu

Abdi İbrahim’in Kurumsal İletişim Direktörü Elif Elkin Oldu

Bizi Takip Et


Uluslararası bir marka olma yolunda yenilikçi ürün ve hizmetleri; cesur ve öncü girişimleriyle dokunduğu hayatları iyileştirmek için 1912 yılından bu yana tutkuyla çalışan Abdi İbrahim, 2020 hedefleri doğrultusunda ve kurumsal stratejik öncelikleri çerçevesinde yönetim kadrolarını yapılandırıyor.

Abdi İbrahim bünyesinde İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Elif Elkin, strateji ofisi ve kurumsal iletişim sorumluluğunu üstlenmek üzere, Kurumsal İletişim Direktörü olarak atandı.

Abdi İbrahim’de 2009 yılından bu yana sırasıyla Satış & Pazarlama Bölüm Müdürü, İş Geliştirme Müdürü ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Elif Elkin, şirketin 2020 hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilen organizasyonel değişiklik ile strateji ofisi ve kurumsal İletişim sorumluluğunu üstlenmek üzere, Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne getirildi.

Robert Kolej mezunu olan Elif Elkin, ardından Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde kimya eğitimini tamamladı. Elkin, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yüksek lisans yaptı. Profesyonel kariyerine Dışbank’ta Proje Yönetimi Bölümü’nde başlayan Elif Elkin, 2001 yılında Deva İlaç bünyesinde Ürün Müdürü olarak ilaç sektörüne adım attı. Elkin, bugün Eastpharma yapısı altında olan Deva İlaç’ta çeşitli satış ve pazarlama pozisyonlarında görev aldıktan sonra Saba İlaç’ın da Eastpharma Grubu’na dahil olması ile 2007 yılında Saba İlaç Genel Müdürü olarak atandı.


İçeriği Paylaşın