Universal, FB’nin Sağlık Sponsoru Oldu

Universal, FB’nin Sağlık Sponsoru Oldu

Universal, FB’nin Sağlık Sponsoru Oldu

Bizi Takip Et


Universal Hastaneler Grubu ile Fenerbahçe Spor Kulübü arasında bir anlaşma imzalandı. Anlaşma, Fenerbahçe Universal Bayan Voleybol takımının ana sponsorluğunun yanı sıra, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün profesyonel ve amatör şubelerdeki tüm sporcularının sağlık kontrollerinin bundan böyle Universal hastanelerinde yapılmasını da kapsıyor.

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dinçay ile Universal Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu ve Genel Müdürü Dr. Mahir Turan’ın katılımlarıyla düzenlenen basın toplantısı, 6 Ekim 2011 tarihinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü’nde  gerçekleştirildi.

Sponsorluğa ilişkin olarak Universal Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu, “Türkiye’nin güzide kulüplerinden biri olan Fenerbahçe ile başlattığımız sponsorluk ilişkisinden büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz” dedi.

Universal Genel Müdürü Dr. Mahir Turan ise yaptığı açıklamada, “Sponsorluklarda sporun yanına hangi alan yakışıyor diye baktığınızda, şüphesiz, akla ilk önce sağlık geliyor. Bir yandan 104 yıllık geçmişiyle Fenerbahçe, diğer yandan 40 yıllık geçmişiyle Universal. Bizler bu birlikteliğin her iki taraf için de sinerji yaratacağına, ayrıca voleybola ve Türk sporuna sağlayacağı faydalarla da örnek teşkil edeceğine yürekten inanıyor ve bunun parçası olabilmekten onur duyuyoruz” dedi.


İçeriği Paylaşın