Abdi İbrahim 100. Yılını Çalışanlarıyla Değerlendirdi

Abdi İbrahim 100. Yılını Çalışanlarıyla Değerlendirdi

Abdi İbrahim 100. Yılını Çalışanlarıyla Değerlendirdi

Bizi Takip Et


Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, “İşin dehası dahasını yapmak” mottosuyla düzenlediği yıl sonu toplantısını bu yıl 5-8 Ocak tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirdi. Saha ekibi, merkez ve teknik genel müdürlük çalışanları olmak üzere yıl sonu toplantısında buluşan yaklaşık 2000  Abdi İbrahimli, 100. yılının değerlendirmesini yaparken ikinci yüzyılı ise büyük motivasyonla karşıladı.

Toplantıya;  Abdi İbrahim Başkan’ı Nezih Barut, Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Üyesi ve  Holding CEO’su Erman Atasoy, Abdi İbrahim İlaç CEO’su Candan Karabağlı, Abdi İbrahim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Okan Öncel, Uluslararası Pazarlardan Sorumlu Genel Müdür Cüneyt Gedikli’nin yanısıra; konuk konuşmacı Fazıl Oral da katıldı.

Toplantıda Türk ilaç sektörünün geçirdiği dönüşümü anlatan Başkan Nezih Barut, “Şimdi dinamik ve verimli yöntemlerle yola devam etmenin zamanıdır. Abdi İbrahim olarak ikinci yüzyılımızı da pazar liderliği ile karşılamanın gururunu yaşıyoruz. 10 yıldır kesintisiz devam eden liderliğimizi sürdürürken, Abdi İbrahim olarak yüzümüzü geleceğe döndük. Lokalde liderliğimize devam ederken, globalde etkin bir oyuncu olabilmek vizyonu ile çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz” dedi.

Küresel bir oyuncu olabilmek için ilk hedefin yakın pazarlardaki 5 ülkede etkin bir rol üstlenebilmek olduğunu belirten Barut, “Bunun için dış pazarlarda tüm çalışmalarımızı hırsla ve azimle sürdürüyoruz. İkinci yüzyılımızda da yine birbirimizden güç alacak, yine başaracak ve yine zirvede kalarak yola devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


İçeriği Paylaşın