Abdi İbrahim Metaverse’de

Türk ilaç firması Abdi İbrahim, oluşturduğu NFT koleksiyonunun ardından, dünya ilaç sektöründe bir ilke daha imza atarak, blok zincir üzerine inşa edilmiş binasıyla Metaverse’ye girdi.

Abdi İbrahim Metaverse’de

Bizi Takip Et


En popüler Metaverseler arasında yer alan blok zincir alt yapılı Decentraland’de, 120 -4 parselinde kendi yapısını oluşturan Abdi İbrahim, yapının bir katında kolaj sanatçısı Selman Hoşgör’ün eserlerinden oluşan ‘The Journey of Healing’ NFT koleksiyonunu sergiliyor. 

GENEL MÜDÜRLÜK BİNASINDAN İLHAM ALINDI

Abdi İbrahim’in Metaverse’teki yapısı İstanbul Maslak’taki Genel Müdürlüğü’nün mimari görünümünden ilham alınarak özel bir teknikle tasarlandı. Abdi İbrahim önümüzdeki dönemde bu yapısını, kurum içi etkinliklere ev sahipliği yapacak şekilde de kullanıyor olacak.

HEAL2030” sürdürülebilirlik stratejisinin dijitalleşme başlığı altındaki ilk önemli projesini ‘The Journey of Healing’ NFT koleksiyonuyla gerçekleştiren Abdi İbrahim, Web 3.0 ve blok zincir üzerine inşa edilen merkeziyetsiz meta evrenlerin şekillendireceği gelecek için Türk ilaç sektörünün öncüsü olarak hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.


İçeriği Paylaşın