Abdi İbrahim’de Üç Yeni Atama

Abdi İbrahim’de Üç Yeni Atama

Abdi İbrahim’de Üç Yeni Atama

Bizi Takip Et


Türk ilaç sektöründe 17 yıldır, yenilikçi ürünlerini tıbba ve insanlığa hizmet etmek amacıyla sunan Abdi İbrahim, organizasyon yapısında yeni bir yapılanmaya giderek yönetim kadrolarını daha da güçlendirdi. Abdi İbrahim’in yenilenen organizasyon yapısı çerçevesinde, Nazan Şekercioğlu Bölüm Direktörü, Buket Işık Uzunoğlu Üretim Hizmetleri Direktörlü, Ufuk Güler ise Tedarik Zinciri ve Satın alma Direktörü olarak atandı.

NAZAN ŞEKERCİOĞLU– PERSEUS & ASTERIA BÖLÜM DİREKTÖRÜ

Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olan Şekercioğlu, Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamladı. 2001 yılında Viking Turizm Şirketi’nde iş hayatına başlayan Şekercioğlu, ilaç sektörüne 2003 yılında Bristol-Myers Squibb İlaç’ta Pazarlama Asistanı olarak başladı. Sonrasında Ferring İlaç’ta Asistan Ürün Müdürü olarak kadın doğum alanında çalıştı. Ardından Abdi İbrahim’de Ürün Müdürü görevini takiben 2013 yılında Kıdemli Ürün Müdürü olarak görev aldı. 2014 yılında Grup Müdürü olarak atanan Şekercioğlu, hematoloji, dahiliye, kadın doğum, nefroloji, gastroenteroloji, kardiyoloji gibi özel uzmanlık alanlarından sorumlu olarak görevine devam etti. Şekercioğlu, Ocak ayı itibariyle iki gruptan sorumlu direktör olarak Abdi İbrahim’deki görevine devam edecek.

Nazan Şekercioğlu

BUKET IŞIK UZUNOĞLU – ÜRETİM HİZMETLERİ DİREKTÖRÜ

Gazi Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Uzunoğlu, yüksek lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde tamamladı. Kariyerine Vitalis Sağlık Ürünleri A.Ş.’de Ruhsat Sorumlusu olarak başlayan Uzunoğlu, 2005 yılında katıldığı Abdi İbrahim bünyesinde üretimin çeşitli bölümlerinde görev alarak Üretim Müdürlüğü görevini üstlendi. 2016 yılında Teknoloji Transfer Müdürü olarak atanan Buket Uzunoğlu, yeni görevlendirmeler sonucunda Üretim Hizmetleri Direktörlüğüne atandı.

Buket Işık Uzunoğlu

 

UFUK GÜLER – TEDARİK ZİNCİRİ VE SATINALMA DİREKTÖRÜ

İstanbul Erkek Lisesi ve Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Ufuk Güler, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı. Güler, 2005-2010 yılları arasında Siemens’in Communication ve Healthcare departmanlarında Satınalma Uzmanı olarak görev aldı. 2010 – 2012 arasında ise Siemens Healthcare Bölümü Satınalma ve Lojistik  Müdürü olarak görev yaptı. 2013 yılında Abdi İbrahim bünyesine katılan Güler, Abdi İbrahim Teknik ve Yatırımlar Satınalma Müdürlüğü ve Abdi İbrahim Endirekt Satınalma ve Yatırımlar Satınalma Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Ufuk Güler son değişiklik ile Tedarik Zinciri ve Satınalma Direktörlüğü görevine getirildi.

Ufuk Güler


İçeriği Paylaşın