Acıbadem Mobil Sağlık’a Avrupa’dan Ödül

Acıbadem Mobil Sağlık’a Avrupa’dan Ödül

Acıbadem Mobil Sağlık’a Avrupa’dan Ödül

Bizi Takip Et


Şirketlerin bölgesel ve global pazarlarda yaptıkları sıra dışı başarıları ve üstün performansları değerlendiren ve ödüllendiren bağımsız İngiliz kuruluşu ‘Frost & Sullivan’, bu sene (Avrupa Birliği Yükselen Liderlik (2012 Pan European Growth Leadership’2012) ödülü için, Türkiye’den Acıbadem Mobil Sağlık’ı seçti. Acıbadem Mobil Sağlık, 2009 – 2012 yılları arasında mobil sağlık alanında Avrupa’nın en hızlı büyüyen şirketi olarak kayıtlara geçti.

5 Aralık gecesi İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen ödül törenine katılarak ödülünü teslim alan Acıbadem Mobil Sağlık Genel Müdürü Dr. Özgür Turgay, Türkiye’ye kazandırdıkları bu ödül ile gurur ve mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Şirket kazancı, kurulduğu günden beri %80’lerin üzerinde olan büyüme oranı ve Mobil Sağlık alanında imza attığı birçok ilkle ülkemizin sektöründeki lideri Acıbadem Mobil Sağlık’ın bu başarısı Avrupalıların da gözünden kaçmadı. İngiltere’nin bağımsız kuruluşu Frost & Sullivan tarafından düzenlenen ve sadece sektördeki “en iyiler”e verilen 2012 Pan European Growth Leadership (Avrupa Birliği Yükselen Liderlik) ödüllerine, gösterdiği liderlikle dünyaya örnek olan Acıbadem Mobil Sağlık değer görüldü.

Sektörde yapılan son gelişmelere ve analizlere dayanarak sınıfının en iyilerini seçen Frost & Sullivan, değerlendirmesinde kurulduğu günden bugüne etkileyici bir büyüme oranına sahip olan Acıbadem Mobil Sağlık’ı, 2009 – 2012 yılları arasında mobil sağlık alanında Avrupa’nın en hızlı büyüyen şirketi olarak kayıtlara geçirdi.

Frost & Sullivan Sağlık Araştırma Analistleri, “İyi belirlenen bir strateji ve etkili yönetim becerileri sayesinde Acıbadem Mobil Sağlık, bu yeni gelişen pazarda gözle görülür bir başarı ve büyüme elde etti. Şirketin başarısının merkezinde sınıfının en iyi hizmetleriyle desteklenmiş etkili finans yönetimi ve pazarlama kampanyaları bulunuyor” dedi.


İçeriği Paylaşın