Avea-Acıbadem İşbirliği: Alo Doktorum

Avea-Acıbadem İşbirliği: Alo Doktorum

Avea-Acıbadem İşbirliği: Alo Doktorum

Bizi Takip Et


Avea, Türkiye’de sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmaya yönelik çalışmaları kapsamında, Acıbadem Mobil Sağlık işbirliği ile AloDoktorum Servisi’ni hayata geçiriyor.

Avea’nın yeni hizmeti AloDoktorum Servisi ile aboneler, 9911 numarasını sesli veya 3G teknolojisi ile görüntülü arayarak doktorlarına anında ulaşıyor ve sağlık konularında danışmanlık ve acil durumlarda anında yönlendirme alabiliyorlar.

Ayrıca, 9911’e “DOKTOR” yazıp göndererek kampanyaya başvuran ilk 3000 abone, 1 ay boyunca üyelik ücreti de ödemiyor.

“DOKTORUNUZLA YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜN”

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu bilgiler veriliyor:

“Bu işbirliği ile sunulan AloDoktorum Servisi’nin üyeleri, 9911 numarasını sesli veya görüntülü arayarak bir doktora bağlanıyor ve sağlık konularında danışmanlık, acil durumlarda ise yönlendirme alabiliyorlar. Ayrıca görüntülü arama yaptıklarında doktorlarıyla yüz yüze görüşerek, problemlerini görüntülü ortamda paylaşabiliyorlar.

AloDoktorum Servisi üyesi Avea aboneleri, kendi sağlıkları, genel sağlık bilgileri ve tıp bilimiyle ilgili merak ettikleri her türlü soruyu doktorlarına sorabiliyorlar. Servis, teşhis öncesine yönelik tedbirleri ve tedavi tanımlanması sonrasına yönelik koruyucu önlemleri kapsıyor ve hastalık durumları dışında tıp literatüründe yer alan genel sağlık ve hastalık bilgilerini içeriyor.

Aylık 5TL olan AloDoktorum Servisi üyeliği kapsamında, sesli veya görüntülü yapılan görüşmeler dakikası 20 kuruş ile ücretlendiriliyor. Kampanya 6.04.2010– 2.05.2010 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyaya katılım için 9911 numarasına gönderilen ve servisten alınan SMS’ler ücretsiz olacak.

Kampanya ve Servis detaylarına www.avea.com.tr’de bidünya Bilgi Servisleri altından erişilebiliyor.”

Avea’nın, Türkiye’de sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmaya yönelik yeni çalışmalarla topluma katkı sağlamaya devam ettiklerini belirten Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan, “Hedefimiz, ülkemizin bilgi toplumuna dönüşebilmesi için önceliklerimiz arasında yer alan sağlık sektöründe son teknolojilerin etkin bir biçimde kullanılmasına ve bilgiye hızlı bir biçimde erişim sağlanmasına alt yapı hazırlamak” dedi.


İçeriği Paylaşın