e-kongre’ye Hekimlerden Büyük İlgi

e-kongre’ye Hekimlerden Büyük İlgi

e-kongre’ye Hekimlerden Büyük İlgi

Bizi Takip Et


9 Şubat 2010’da www.kardiyovaskuler360.com adresinde başlayan ‘Kardiyoloji Özümsem-e’ isimli e-kongrenin bilimsel oturumları ilk 10 günde, ikibin hekim tarafından takip edildi. E-kongre, 12 Mart 2010’a kadar hekimlerin ziyaretine açık olacak.

Tıp ve bilim dünyasında yaşanan en son gelişmelerin çok yakından takip edilmesi birçok hastalığın kontrol altına alınmasında ve tedavisinde büyük önem taşıyor. Ancak, hekimlerin yoğun çalışma temposu nedeniyle, bilimsel kongrelere katılım konusunda kimi zaman zorluklar yaşanabiliyor.

Bu gerçekten yola çıkan Pfizer Türkiye, Özümsem-e Yürütme Kurulu Üyeleri ve MITS firması, kardiyovasküler alanda gerçekleşen bilimsel çalışmaların, güncel bilgilerin ve deneyimlerin en kısa sürede ve daha fazla sayıda hekime ulaştırılması amacıyla Türk tıp dünyasında bir ilki hayata geçirdi ve ilk e-kongreyi hazırladı. 9 Şubat 2010’da www.kardiyovaskuler360.com adresinde başlayan ‘Kardiyoloji Özümsem-e’ isimli e-kongre, 12 Mart 2010’a kadar hekimlerin ziyaretine açık olacak. e- kongre projesini Pfizer Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Aylin Tüzel şöyle değerlendirdi.

“Pfizer Türkiye olarak, günümüz teknolojisinin sağladığı avantajları kullanarak, hekimlerimizin ve sektörümüzün ihtiyaçlarına çözüm getirecek, bilim alanında atılan adımları büyütecek farklı ve yenilikçi projeler geliştirmek için çalışıyoruz. E-kongre projesi Pfizer Türkiye’nin bu anlayışının yeni bir meyvesidir. E-kongre’nin bu kadar kısa sürede hekimlerimiz tarafından benimsenmesi ve gördüğü ilgi bizi çok mutlu etti.”

HEKİMLER www.kardiyovaskuler360.com’da BULUŞTU

Kardiyoloji alanında 2009 yılı içerisinde yaşanan bilimsel gelişmelerin masaya yatırıldığı ve kardiyolojinin gelecek vizyonunun çizildiği Kardiyoloji Özümsem-e Kongresi, normal bir kongrede olduğu gibi 3 günlük bir bilimsel programdan oluşuyor. www.kardiyovaskuler360.com adresinde gerçekleştirilen kongre, klasik kongrelerden farklı olarak 12 Mart 2010’a kadar tüm bilimsel programları izleme fırsatı sunuyor.

E-KONGRENİN AVANTAJLARI
•    Zamandan tasarruf: E-kongre klasik kongrelerde seyahatler ve konaklamalar dolayısıyla yaşanan zaman kaybını ortadan kaldırıyor.

•    Zamanı esnek kullanma fırsatı: E-kongre ile hekimler, sitede yer alan bilimsel aktiviteleri 1 ay boyunca günün istedikleri saatinde takip edebiliyorlar.

•    Normal bir kongrede olan tüm bilimsel olanaklara sahip: E-kongre, normal bir kongrenin tüm bilimsel içeriğine ve olanaklarına da sahip.

•    Akademisyenlerin sunumlarını izleme fırsatı,

•    Konuşmacılara soru sorma imkanı,

•    Kongreyi diğer izleyen hekimlerle interaktif tartışma ortamı,

•    İlgili terapötik alandaki ürünler hakkında detaylı ve sistemli bilgi alma fırsatı,

•    Sürekli eğitim kredisi kazanma imkanı.


İçeriği Paylaşın