Eğitim, Sağlık ve Sigorta Sektörleri Öğretmenler İçin Bir Araya Geldi

Eğitim, Sağlık ve Sigorta Sektörleri Öğretmenler İçin Bir Araya Geldi

Eğitim, Sağlık ve Sigorta Sektörleri Öğretmenler İçin Bir Araya Geldi

Bizi Takip Et


Mektebim Okulları; Medical Park, BTN Sigorta ve Allianz Türkiye ile “Sana Değer Öğretmenim” programının ilk adımı olarak, öğretmenlere yönelik tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS) hizmeti için önemli bir iş birliğine imza attı.

Projenin imza törenine Mektebim Okulları Genel Müdürü Servet Özkök, MLP Care Anlaşmalı Kurumlar Cari İş Geliştirme Koordinatörü ve BTN Sigorta Genel Müdürü Dr. Ruhsan Gezgin ile Allianz Türkiye Satış ve Dağıtım Kanalları Direktörü Aykut Özalp katıldı. Toplantıda öğretmenler için hazırlanan TSS’nin kapsamı ve sunulacak hizmetler hakkında bilgi verildi.

“ÖĞRETMENE YAPTIĞIMIZ YATIRIM, ÇOCUĞA YAPILAN YATIRIMDIR”

Mektebim Okulları Genel Müdürü Servet Özkök, “Öğretmen Geliştirme Merkezlerimiz ile Türkiye’deki tüm öğretmenlerimizin hizmetindeyiz. Bizim eğitim anlayışımızın temelinde çocuk ve çocuğa yapılan yatırım var, bunu her fırsatta yüksek sesle söylemeyi kendimize sorumluluk edindik. Ancak öğretmene yatırım yapmadan, öğretmenin ihtiyaçlarını gereksinimlerini anlamadan, sınıfa girdiğinde rahat ve huzurlu olmasını sağlamadan çocuklarımız için doğru işler yapmak mümkün değil. İşte tam da bu nedenle “Sana Değer Öğretmenim” diyoruz. Öğretmenlerimizin bedenen, ruhen ve fizik olarak sağlıklı olmaları bizim için çok önemli. Ayrıca tüm okullarımızın kapısını o bölgede görev yapan devlet ya da özel okullarda çalışan tüm öğretmenlerimize açıyoruz. Programımız, üniversite iş birlikleri ile gerçekleşecek lisansüstü eğitim programlarıyla, eğitim ve araştırma içerikli yurtdışı gezileriyle, öğretmen ve yönetici yetiştirme programlarıyla devam edecek” dedi.

“ÖĞRETMENLERİN SAĞLIĞI ARTIK BİZE EMANET”

MLP Care Anlaşmalı Kurumlar Cari İş Geliştirme Koordinatörü ve BTN Sigorta Genel Müdürü Dr. Ruhsan Gezgin de toplantıda yaptığı konuşmada, “2012 yılından itibaren tamamlayıcı sağlık sigortası kavramının ülkemizde oluşturulmasında rol üstlendik. TSS ile binlerce kişinin sağlığının koruma altına almasına vesile olduk. Ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak yeni nesillerin yetişmesi için büyük çaba ve özveriyle çalışan öğretmenlerimize yönelik bu proje kapsamında; birçok sağlık hizmetinden, özel imkânlarla faydalanılabilecek. Öğretmenlerimizin sağlığı artık bize emanet.” dedi.

“ÖĞRETMENLERIN HAYATINA DEĞER KATACAK BİR PROJE”

Allianz Türkiye Satış ve Dağıtım Kanalları Direktörü Aykut Özalp, öğretmenlerin hayatına değer katacak projelerde yer almanın büyük önem taşıdığını söyledi. Özalp sözlerine şöyle devam etti,  “Sağlık sigortacılığında sadece sağlık harcamalarını finanse eden kurum olmanın ötesine geçen bir vizyonla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Önceliğimiz her zaman; değişen talep ve ihtiyaçlara göre yenilikçi çözüm ve uygulamalar sunabilmek. Ülkemizin öğretmenlerine tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti sunulması konusunda bu projenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.”


İçeriği Paylaşın