Sağlık ve Eğitim Sektörü Edu-Health Konferansında Buluşacak

Sağlık ve Eğitim Sektörü Edu-Health Konferansında Buluşacak

Sağlık ve Eğitim Sektörü Edu-Health Konferansında Buluşacak

Bizi Takip Et


Novomed360 tarafından, Ogilvy Healthworld’un katkılarıyla organize edilen Edu-health konferansı, 20 Mart 2013 tarihinde İstanbul Barbaros Point Otel’de  gerçekleştirilecek. Konferans, 100’e yakın ilaç ve sağlık sektörü profesyonelini ve bu sektörlere ya da bu sektörlerin paydaşlarına; eğitim, gelişim, insan kaynakları, teknoloji, ulaşım, ağırlama gibi alanlarda hizmet sunan firmaları bir araya getirecek. Konferans detayları için http://www.novomed360.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Edu-health konferansı, ilaç ve sağlık sektörünün mükemmellik yolculuğunda, kurumsal itibar ve performası ileriye taşıyan, başarılı eğitim ve gelişim projelerini gündeme getirmeyi amaçlayan ve aynı zamanda da sağlık sektöründe eğitimin dün, bugün ve yarınının ele alınacağı bir platform oluşturmayı hedefliyor.

Konferans sayesinde, sağlık sektörü çalışanları, kurumsal vizyon ve hedeflerine ulaşmalarını sağlayan eğitim ve gelişim projelerini, birebir proje sahiplerinden dinleme şansı bulurken, eğitimci firmalar ise geliştirdikleri ürün ve hizmetlerle ilaç firmalarının performansını arttırabilecek inovatif çözümleri paylaşabilecekler. Gerçek başarı hikayeleri ve vakaların konuşulacağı Edu-health konferansının katılımcıları, döndüklerinde işlerinde uygulayabilcekleri yeni fikirler ve yöntemler konusunda bilgi sahibi olacaklar.

Edu-health konferansında, hastalara ve eczanelere yönelik eğitimler, yönetici geliştirme programları, sosyal medyanın eğitim alanında kullanımı, medikal ve pazarlama eğitim projeleri,  mobil ve teknolojik çözüm ortaklıkları, yetkinlik değerlendirme sistemleri ve e-learning alanındaki yenilikler gibi pek çok konu konuşulacak.

Novomed360 tarafından, Ogilvy Healthworld’un katkılarıyla organize edilen  konferans, 20 Mart 2013 tarihinde İstanbul Barbaros Point Otel’de  gerçekleştirilecek. Konferans, 100’e yakın ilaç ve sağlık sektörü profesyonelini, ve bu sektörlere ya da bu sektörlerin paydaşlarına, eğitim, gelişim, insan kaynakları, teknoloji, ulaşım, ağırlama gibi alanlarda hizmet sunan firmaları bir araya getirecek. Konferans detayları için http://www.novomed360.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


İçeriği Paylaşın