Emsey Hospital Hizmete Açılıyor

Emsey Hospital Hizmete Açılıyor

Emsey Hospital Hizmete Açılıyor

Bizi Takip Et


Emsey Hospital, 29 Mayıs Salı günü Kurtköy’de hizmete açılıyor. 191 yatak kapasitesiyle hizmet verecek hastane, akıllı bina otomasyon sistemiyle koordine ediliyor.

Emsey Hospital Başhekim Prof. Dr. Hayrettin  Yekeler, “İnsana değer ve saygının en üst düzeyde gösterildiği hastanemizde her hasta ile birebir ilgilendiklerini ve hastanelerinde insan hayatının son derece önemli olduğunu belirtti. Konusunda uzman kadromuzla Beyin ve Sinir Cerrahi, Kalp ve Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Uluslararası Ağrı Merkezi ve daha pek çok branşta hizmet verdiklerini” anlattı. Prof. Dr. Yekeler şu bilgileri verdi:

“Hastanemiz, otel görünümündeki mimarı yapısı, hastalarına otel konforunda hizmet vermesi, JCI standartlarına uygun yapısı ve Magnet standartlarına da uyum sağlanarak Hasta Bakım Dostu Hastane özelliğine sahip olan Emsey Hospital, hastalarına dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlıyor. 112 servis yatağı, 25 genel yoğun bakım, 4 Koroner yoğun bakım, 8 (KVC)  Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahi yoğun bakım, 42 yeni doğan yoğun bakım ünitesi olmak üzere toplam 191 yatak kapasitesiyle hizmet veren hastane, akıllı bina otomasyon sistemiyle koordine edilmekte.”

Emsey Hospital’da ayrıca 1 King Suit, 2 VIP Suit Oda, 6 Suit Hasta Odası ve 2 VIP Doğum Odası olmak üzere toplam 11 konforlu oda bulunuyor.


İçeriği Paylaşın