Emsey Hospital Turqualıty Kapsamına Alındı

Emsey Hospital Turqualıty Kapsamına Alındı

Emsey Hospital Turqualıty Kapsamına Alındı

Bizi Takip Et


Sağlık sektöründe TURQUALITY® kapsamına alınan EMSEY HOSPITAL, ulusal ve uluslararası ölçekte başarılara imza atmaya devam ediyor.

Emsey Hospital Genel Müdürü Prof. Dr. Hayreddin Yekeler, ‘‘Sağlık turizminde Türkiye’nin uluslararası rekabet gücünü kaliteli ve etkin sağlık hizmetleri sunumuyla daha yükseğe çıkaran hastanemiz, TURQUALITY® programına dâhil edilen hastane olarak kendi sektöründe konumunu pekiştirmiştir. Odağında markalaşma, hedefinde ise Türkiye’den Dünya markaları çıkarmak olan Turquality® akreditasyonu ile uluslararası hizmet sektöründe Türkiye’nin ve Türk markalarının gücünü arttırmak için yeterli donanım ve vizyona sahip olduğumuzu tescillemiş oluyoruz’’ diyerek sağlık sektöründe yakaladıkları başarının bir tesadüf olmadığını, kuruluştan kısa bir süre sonra Joint Commission International (JCI) akreditasyonunun yanında, Türkiye’de  sağlık turizmi yetki belgesi alan hastane olduklarını ve sadece 5 yılda, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından yapılan Türkiye’nin en önemli sektörel araştırmalarından Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Listesi’ne sağlık sektöründe 6. sıradan girerek Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil etme kabiliyetini daha önce de kanıtlamış olduklarını belirtti.

2012 yılında Türk Sağlık Sektöründe Referans Merkezi olma hedefiyle yola çıktıklarını belirten Prof. Dr. Hayreddin Yekeler, ‘‘Seçkin akademisyen ve uzman hekim kadrosu, sürekli güncellenen ileri tıp teknolojisiyle insan hayatına değer katmaya odaklanan Emsey Hospital, temel değerleri ve öz sermayesi ile yurt içinde edindiği tecrübe ve başarısını uluslararası arenaya taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Hedefimiz, Turquality Marka Destek Programı’nın gücüyle sağlık turizminde uluslararası rekabet üstünlüğümüzü tartışılmaz kılmak ve Türk Markası imajını dünya insanlarına kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunumuyla daha da güçlendirmektir.’’ şeklinde konuştu.


İçeriği Paylaşın