En Büyük Eczacılık Buluşması ‘Geleceğin E Hali’ne Geri Sayım Başladı

En Büyük Eczacılık Buluşması ‘Geleceğin E Hali’ne Geri Sayım Başladı

En Büyük Eczacılık Buluşması ‘Geleceğin E Hali’ne Geri Sayım Başladı

Bizi Takip Et


Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) tarafından düzenlenen “Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi”, 28-29-30 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

“ULUSLARARASI GELECEĞİN E HALİ 2018’İN SLOGANI: DEĞİŞİM ŞİMDİ…”

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Armağan Ener, Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi’ni üçüncü kez 28-29-30 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceklerini ve kongrenin ‘Değişim, Şimdi!’ sloganı ile yapılacağını söyledi.

Ecz. Ener şöyle devam etti:

“Eczacılar olarak mesleki etik anlayışımız, toplumsal sağlık önceliğimiz ve aldığımız eğitimle oluşan uzmanlığımızla Eczanelerin, herkesin en kolay ulaşabildiği ve sağlığı ile ilgili doğru bilgileri alabildiği en yakın sağlık merkezleri olduğunu biliyoruz. Sağlığı ilgilendiren ilaç, OTC, kişisel bakım, besin destekleri, medikal ve dermokozmetikleri de içine alan her konuda eczacı danışmanlığının ve eczanelerin olması gerektiğine inanıyor ve geleceğin eczacılığına Bütünleştirici Eczacılık’ adını veriyoruz. Bütünleştirici Eczacılık bugün yaşanan ve halk sağlığını tehdit eden, etik ilkelerden uzak yaklaşımları ortadan kaldırdığı gibi, önleyici ve sağlıklı yapıyı destekleyici adımlarıyla yaşama katkı sağlayacaktır. 2012 yılında 4500, 2016 yılında 6000 katılımcı ve sektörün önde gelen yaklaşık 100’e yakın firması ile gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Geleceğin E Hali-En Büyük Eczacılık Buluşması’nın büyük başarısının altında birlikte oluşturduğumuz geniş ve güçlü dayanışmanın enerjisi olduğunu biliyoruz. En önemli amacımız; eczanelerimizi ve eczacılık mesleğini geleceğe taşırken aynı zamanda sektörümüzü de sağlık sektörünün tüm bileşenleriyle birlikte geliştirmektir.”

“KONGREYE KATILIM ÜCRETSİZ, BU SENE 8000 KATILIMCI BEKLENİYOR”

Yeniden, daha büyük bir enerji ve 8000’in üzerinde katılımcı hedefiyle, uluslararası boyutta tasarlanan Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi’ne katılımın ücretsiz olduğunu belirten Ecz. Armağan Ener, “3 gün boyunca sürprizlerle dolu, enerjik, yenilikçi, öncü, fütürist workshoplar, projeler, eğitimler, konferans ve seminerler düzenlenecek. Alanında söz sahibi Türk ve yabancı bilim insanlarından konuşmalar dinleyeceğiz. Fuaye alanlarında eğlenceli, eğitici birçok aktivite ve yarışmalar gerçekleştirilecek. Geleceğin E Hali’nde katılımcılar pek çok sürprizle, yenilikle, vizyon açan uygulama ve Geleceğin Eczanesi ile karşılaşacaklar” dedi.

Uluslararası Geleceğin E Hali’ne giriş ücretsiz olup, güvenlik ve salon kapasitelerinin organizasyonu için zorunlu olan kayıt işlemi; Uluslararası Geleceğin E hali Web sitesinden (www.geleceginehali.org) ve Mobil Etkinlik Uygulamasından yapılabiliyor.


İçeriği Paylaşın