FSM Hastanesi’nin Ek Hizmet Üniteleri Açıldı

FSM Hastanesi’nin Ek Hizmet Üniteleri Açıldı

FSM Hastanesi’nin Ek Hizmet Üniteleri Açıldı

Bizi Takip Et


Stajyer Muhabir: Gizem TEKİN

İstanbul Anadolu Kuzey Bölgesi Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği bünyesinde bulunan Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Acil Servis Ek Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği Ayakta Hasta Ünitesi ve Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kopuzlar Vakfı Anaokulu’nun açılışı İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu ve Anadolu Kuzey Bölgesi Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Şuayip Birinci’nin katılımıyla gerçekleşti.

Fatih Sultan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren köklü ve tam donanımlı bir hastane olduğunu söyleyen İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu sözlerine şöyle devam etti:

“Sağlık hizmetleri insana yapılacak hizmetlerin başında geliyor. İstanbul’da sağlığa erişilebilirlik çok yüksek oranlarda. Biz vatandaşa verdiğimiz hizmetin daha iyi koşullara gelmesini temenni ediyoruz.  Artık eskisi gibi hastaneye gitmekten korkmuyoruz; çünkü çok iyi eğitilmiş, hasta haklarına önem veren, şefkatli sağlık personellerimiz tam donanımlı hastanelerimizde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.

Acil Servis Ek Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği Ayakta Hasta Ünitesi ve Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kopuzlar Vakfı Anaokulu’nun sağlık sektörüne hayırlı olmasını temenni ederim. Umarım önümüzdeki senelerde Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi köklü ve donanımlı hastanelerin sayısı daha da artacak.”


İçeriği Paylaşın