İş Dünyası Oscarları Sahiplerini Buldu

İş Dünyası Oscarları Sahiplerini Buldu

İş Dünyası Oscarları Sahiplerini Buldu

Bizi Takip Et


Sanofi aventis’in klinik çalışma yapan bilim adamlarına eğitim vermek üzere düzenlediği AkademiKA® Programı, küresel anlamda tek iletişim ve pazarlama ödülü olan “Stevie Awards” tarafından iki dalda ödüllendirildi. Sanofi-aventis Türkiye tarafından uygulanan yurtdışına da ihraç edilen program,  “En iyi yeni ürün” ve “En iyi kurumsal imaj etkinliği” dallarında ödüle layık görüldü.

Dünyanın lider ilaç firmalarından sanofi-aventis’in klinik araştırmaları desteklemek amacıyla Türkiye’de başlattığı AkademiKA®, “Klinik Araştırmalarda Doğru Uygulama Esasları Paylaşım Programı” başarılı sonuçları nedeniyle yurtdışında da uygulanıyor. Eğitim programı kapsamında sanofi-aventis aynı zamanda araştırmacı ekipleri ödüllendiriyor. AkademiKA Eğitim Programı yetkilileri iş dünyasının Oscar ödülü olarak görülen Stevie Awards “En iyi yeni ürün” dalında madalya ve “En iyi kurumsal imaj etkinliği” kategorisinde de Altın Heykeli almaya hak kazandı. Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan ödül töreni, 27 Eylül 2010 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Sanofi-aventis Medikal Direktörü Dr. Edibe Taylan, ödüllendirilen eğitim programı hakkında şöyle konuştu : « Sanofi-aventis, tüm insanların yaşamını iyileştirmek için tedavi çözümleri keşfedip geliştirirken aynı zamanda bu alanda araştırma yapan bilim insanlarını da destekliyor.  Türkiye’de başlattığımız program Dubai eğitimi ile yurtdışına da açıldı.  21 program ile  bugüne kadar  1000 sağlık profesyoneline ulaşan  AkademiKA®  ,  başarısı sonucu gelen talepler karşısında 2008 yılında kapılarını yabancı araştırıcılara da açmıştır. AkademiKA® International ismiyle anılan bu uluslararası uygulama,  2010 yılında Dubai`de gerçekleştirilmiştir.”

“İŞ DÜNYASININ EN PRESTİJLİ ÖDÜLLERİNDEN”
Stevie Ödülleri tüm dünyada kurum ve kişilerin başarılarını ve pozitif katkılarını ödüllendirmek ve kamuoyu tanınırlığını sağlamak üzere yaratılmıştır. 2002 yılında Amerikan İş Ödülleri olarak başlayan program 2003 yılında tüm dünyada uygulanmaya başlandı. Bu süreç içinde dünyanın en prestijli ödüllerinden biri haline gelen programın jürisi ve danışmanları dünya çapındaki ünlü ve başarılı profesyonellerden oluşuyor.


İçeriği Paylaşın