Kanser Hastaları ve Yakınları İçin “Bristol-Myers Squibb Umut Korusu” Oluşturuldu

Kanser Hastaları ve Yakınları İçin “Bristol-Myers Squibb Umut Korusu” Oluşturuldu

Kanser Hastaları ve Yakınları İçin “Bristol-Myers Squibb Umut Korusu” Oluşturuldu

Bizi Takip Et


Bristol-Myers Squibb Türkiye çalışanları, 23-27 Eylül tarihleri arasında 5.sinin gerçekleştiği ‘Bristol-Myers Squibb Hasta Haftası’ kapsamında Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL), Türkiye Tıbbi Onkoloji Derneği (TTOD) ve hasta derneklerinin iş birliği ile “Bristol-Myers Squibb Umut Korusu”nu oluşturmak için ilk fidanları toprakla buluşturdu.

İmmüno-onkolojik tedavilerin ülkemize kazandırılmasında öncü bir rol üstlenen Bristol-Myers Squibb Türkiye (BMS), çalışanlarının kanser hastalarının yanında olduğunu hissetmeleri adına her yıl eylül ayının üçüncü haftasında düzenlendiği ‘Hasta Haftası’ aktivitelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

23-27 Eylül tarihleri arasında bu yıl 5.si düzenlenen “Bristol-Myers Squibb Hasta Haftası” kapsamında BMS Türkiye, ÇEKÜL Vakfı iş birliğiyle, Silivri Çayırdere mevkii ÇEKÜL 7 Ağaç Ormanları’nda hastalar adına fidan dikim etkinliği düzenledi. BMS Türkiye çalışanlarının yanı sıra Türk Tıbbi Onkoloji Derneği (TTOD) ve hasta derneklerinin bir araya geldiği etkinlikte dikilen fidanlarla “Bristol-Myers Squibb Umut Korusu” nu oluşturmak için ilk adım atıldı.

Zorlu süreçlerden geçen kanser hastalarının mücadelesine destek olmak, her zaman ilk önceliğin hastalar olduğunu daha iyi anlatmak adına gerçekleştirilen “Bristol-Myers Squibb Hasta Haftası”nda, BMS Türkiye çalışanları hafta boyunca hekimler öncülüğünde Tekirdağ, İzmir ve Diyarbakır onkoloji klinik ziyaretlerinde bulunacak.


İçeriği Paylaşın