Lazer Mucidi Dünyagöz`de Seminer Verdi

Lazer Mucidi Dünyagöz`de Seminer Verdi

Lazer Mucidi Dünyagöz`de Seminer Verdi

Bizi Takip Et


Dünyada lasik yönteminin mucidi olarak kabul edilen Prof. Dr. Ioannis Pallikaris ve Dünyagöz hekimleri, lazer tedavisi hakkındaki soruları Lazer Halk Semineri’nde yanıtladılar.

Göz sağlığı konusunda halkı bilinçlendirmeyi amaçlayan ve bugüne kadar pek çok halk semineri düzenleyen Dünyagöz, Ankara Hastanesi’ndeki ilk seminerini gerçekleştirdi. Prof. Dr. Ioannis Pallikaris ve Dünyagöz Hastanesi Refraktif Cerrahi doktorlarından Opr. Dr. Efekan Coşkunseven ve Op. Dr. Volkan Matben’in katıldığı seminerde lazerde son teknolojiler anlatıldı.

Seminer öncesinde Bayındırlık ve İskân Bakanı Faruk Nafiz Özak, Prof. Dr. Pallikaris’e özel olarak göz muayenesi oldu.  Seminere Ankara iş ve politika dünyasından pek çok tanınmış isim katıldı.
Ankara Dünyagöz Hastanesi Seminer Salonu’nda gerçekleştirilen ücretsiz halk seminerinde Kimler Lazer olabilir, 40 yaşı üzeri yakın görme bozukluğu nasıl tedavi edilir, Lazerde en son teknolojiler nelerdir gibi merak edilen sorular, konunun uzmanları tarafından yanıtlandı.


İçeriği Paylaşın