Liv Hospital`ın İlk Hastanesi İstanbul Ulus’ta Açılıyor

Liv Hospital`ın İlk Hastanesi İstanbul Ulus’ta Açılıyor

Liv Hospital`ın İlk Hastanesi İstanbul Ulus’ta Açılıyor

Bizi Takip Et


Liv Hospital Group’a bağlı ilk hastane İstanbul Ulus’ta 7 Ocak 2013 tarihinde hizmete giriyor. Liv Hospital, adını ‘Leading International Vision’ (Uluslararası Vizyonda Lider) prensibinin baş harflerinden aldı.  İngilizce ‘hayat’ (live) kelimesi de var olma nedenin en önemli simgesi oldu.

TOPLAM YATIRIM TUTARI 120 MİLYON DOLAR

Hastaneden lahılan açıklamada şu bilgiler yer alıyor:

“İnsan vücudunun kendi kendini iyileştirme yeteneğinden ilham alarak tasarlanan Liv Hospital, hizmette olduğu gibi mimari yaklaşımında da insan vücudunun mucizevi kabiliyetini referans aldı. Ulus’ta 120 milyon dolarlık yatırımla hazırlanan ve 30 bin metrekare kapalı alanda hizmet verecek hastanede 154 yatak, 8 ameliyathane, 48 klinik bulunuyor. Alanında uzman ve akademik çalışmalar yapmış olan birçok hekimi bir araya getiren Liv Hospital son teknolojiyle donatıldı. Liv Hospital’ın genel müdürlüğünü Meri İstiroti üstlendi. Hastanenin medikal direktörlüğünü Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Oktar Asoğlu yürütüyor.

Liv Hospital; Ulus’un ardından 2014 yılı sonuna kadar; Ankara Çankaya, İstanbul Bahçeşehir ve İzmir Alsancak’ta yeni hastaneler hizmete açmayı planlıyor.”


İçeriği Paylaşın