Medical Park Ordu Hastanesi’ne Ek Yatırım

Medical Park Ordu Hastanesi’ne Ek Yatırım

Medical Park Ordu Hastanesi’ne Ek Yatırım

Bizi Takip Et


Özel Medical Park Ordu Hastanesi, toplam 1,5 milyon TL’lik ek yatırımla hayata geçirdiği Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Kliniklerini hizmete açtı. Klinite, kalp nakli dışındaki her türlü kalp ameliyatı yapılacak.

Yeni Anjiyografi Özel Medical Park Ordu Hastanesi, toplam 1,5 milyon TL’lik ek yatırımla hayata geçirdiği Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Kliniklerini hizmete açtı. Klinite, kalp nakli dışındaki her türlü kalp ameliyatı yapılacak.

Ünitesinin, ameliyathanelerinin ve Yoğun Bakım Ünitelerinin tanıtımı amacıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Prof. Dr. İsmet Dindar, “Medical Park Ordu Hastanesi bünyesinde bulunan gerek yeni Anjiyografi ünitemizle, gerek genel kardiyoloji altyapımızla,  gerekse ekibimizle, sadece Ordu’nun değil, tüm çevre il ve ilçelerin kalp hastalıkları konusundaki ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitedeyiz” dedi.

Ardından söz alan Doç. Dr. Ergun Demirsoy, Ordu Medical Park Hastanesindeki Kalp Cerrahisi ameliyathanelerinin ve Yoğun Bakım Ünitelerinin dünya standartlarında olduğunu vurgulayarak, aynı zamanda kardiyak cerrahi konusunda da her türlü müdahalenin yapılabileceğini belirtti.

Medical Park Grubunun en büyük hastanesi olan İstanbul-Göztepe hastanesinin Genel Müdürü ve aynı zamanda Ordu Hastanesinin Koordinatörü Dr. Mahir Turan ise Ordu’da Kardiyoloji ve Kalp-Damar Cerrahisi konusundaki atılımın bu hastane için sadece bir başlangıç olduğunu belirtti.

Medical Park Ordu Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Sağra da yaptığı açıklamada geliştirilen anjiyografi ünitesi hakkında bilgi verdi:
“Yeni bir anjiyografi cihazını da hastanemiz bünyesine kattık. Sadece kalp anjiyosu değil, beyin anjiyosu, böbrek anjiyosu, bacak damarlarının anjiyosu yani insan vücudunda damar olan her bölgenin anjiyografisini yapabilecek özelliklere sahip olan bir cihaz.”


İçeriği Paylaşın