Polifarma’da Üst Düzey Atamalar

İlaç şirketi Polifarma’da üst düzey atamalar gerçekleşti. Fatih Zengin Mali İşler, Tedarik Zinciri Yönetimi ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, Nursel Gülsoy ise Kalite, Teknik Operasyonlar ve Üretim Fonksiyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerine atandı.

Polifarma’da Üst Düzey Atamalar

Bizi Takip Et


Türkiye sağlık sektöründe 35 yıldır üretim yapan yerli ve milli Polifarma İlaç’ın Mali İşler, Tedarik Zinciri Yönetimi ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Zengin, Fabrikadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ise Nursel Gülsoy oldu.

FATİH ZENGİN KİMDİR?Fatih_Zengin

22.11.2021 tarihi itibariyle yeni görevine başlayan Fatih Zengin, 28 yılı aşkın süredir Polifarma’da çalışıyor. Polifarma’da 2 yıl Muhasebe Şefi, 19 yıl Finans Müdürü olarak görev yapan Zengin, 2 yılı aşkın süredir Mali işler Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

NURSEL GÜLSOY KİMDİR?

Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu olan, yüksek lisansını da aynı üniversitede biyoteknoloji alanında tamamlayan Nursel Gülsoy, 22.11.2021 itibarıyla görevine başladı.

İş hayatına ilaç endüstrisinde Kalite Kontrol Analisti olarak başlayan Gülsoy, yaklaşık 20 yıl sektörde Kalite Kontrol Şefi/Müdürü olarak çalıştı.

Ardından Üretim Müdürü, Fabrika Müdürü gibi pozisyonlarda görev yapan Gülsoy, son olarak bir danışmanlık firmasında Proje Müdürü ve GMP Danışmanı olarak çalıştı.

 


İçeriği Paylaşın