Rüya Koşkun MSD Türkiye Diyabet ve Aşı İş Birimi Direktörü Olarak Atandı

Rüya Koşkun MSD Türkiye Diyabet ve Aşı İş Birimi Direktörü Olarak Atandı

Rüya Koşkun MSD Türkiye Diyabet ve Aşı İş Birimi Direktörü Olarak Atandı

Bizi Takip Et


MSD Türkiye Kurumsal İletişim ve Koordinasyon Müdürlüğü görevini yürüten Rüya Koşkun, 1 Kasım 2020 tarihi itibarı ile MSD Türkiye Diyabet ve Aşı İş Birimi’ne İş Birimi Direktörü olarak atandı.

MSD Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. Son olarak MSD Türkiye Kurumsal İletişim ve Koordinasyon Müdürü görevini yürüten Rüya Koşkun, MSD Türkiye Diyabet ve Aşı İş Birimi Direktörlüğü görevine getirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamladığı üniversite eğitiminin ardından Oxford Üniversitesi’nden Sosyoloji yüksek lisans diplomasını alan Rüya Koşkun, kariyerine 2009 yılında Yönetim Danışmanlığı alanında Araştırma Analisti olarak başladı. Yüksek lisansını tamamladıktan sonra, 2011-2012 yılları arasında Nielsen İngiltere’de İş Analisti olarak çalışan Koşkun, 2012 yılında Türkiye’ye dönerek Pfizer’da İnsan Kaynakları, Strateji ve İş Geliştirme ve Pazarlama alanlarında çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 2015’te MSD Türkiye’ye İmmünoloji Ürün Müdürü olarak katılan Rüya Koşkun, Mayıs 2018’den beri Koordinasyon Müdürlüğü görevini yürütmekteydi. Ekim 2019 itibariyle Kurumsal İletişim Liderliği rolünü de üstlenen Rüya Koşkun, stratejik iletişim ve sosyal medya yönetimi süreçlerini yönetiyordu. Rüya MSD Türkiye Liderlik Takımı’nın bir üyesi olarak Diyabet ve Aşı İş Birimi’ne liderlik edecek.


İçeriği Paylaşın