Sanofi-Aventis’e İki Ödül

Sanofi-Aventis’e İki Ödül

Sanofi-Aventis’e İki Ödül

Bizi Takip Et


Sanofi-aventis Türkiye’nin; klinik araştırma yürüten bilim insanlarına yönelik hazırladığı eğitim ve deneyim paylaşım programı AkademiKA®, küresel anlamda önemli ödül programlarından olan “Stevie Awards” tarafından iki dalda ödüllendirildi.

İlaç geliştirme sürecinde önemli rol oynayan klinik araştırmaları desteklemek amacıyla sanofi-aventis Türkiye ekibi tarafından geliştirilen ve yurtdışına da ihraç edilen program kapsamında bugüne kadar Ortadoğu Ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri ve İranlı bilim insanlarına da eğitimler verildi.

Sanofi-aventis Türkiye ekibi tarafından hazırlanan ve klinik araştırma yürüten bilim insanlarına yönelik olarak hayata geçirilen AkademiKA® Programı, iş dünyasının Oscar ödülü olarak görülen Stevie Awards tarafından iki dalda ödüllendirildi.

AkademiKA®   Programı yetkilileri,  40 ülkeden yapılan 1700 başvurunun arasından Stevie Awards “En iyi yeni ürün” dalında madalya ve “En iyi kurumsal imaj etkinliği” kategorisinde de Altın Heykel ödülüne layık görüldü.

BİLİM ADAMLARINI EĞİTMEK İÇİN İKİ MİLYON TL’LİK YATIRIM

Sanofi-aventis Türkiye’nin 2 milyon TL’lik yatırım yaptığı ve yurtdışındaki bilim insanlarına da taşıdığı bu eğitim programıyla, Türkiye’deki Ar-Ge çalışmalarının uluslararası platformda tanınmasına katkıda bulunuyor. Sanofi-aventis Türkiye tarafından geliştirilen ve konunun otoriteleri tarafından referans olarak kabul edilen AkademiKA® Programı kapsamında bugüne kadar Türkiye ve Orta Doğu ülkelerindeki bilim insanlarına eğitimler verildi.


İçeriği Paylaşın