Sanofi Finans ve İdare Direktörlüğü’ne Atama

Sanofi Finans ve İdare Direktörlüğü’ne Atama

Sanofi Finans ve İdare Direktörlüğü’ne Atama

Bizi Takip Et


Sanofi Türkiye’de 2013 yılından bu yana Finans ve İdare Direktörü olarak görev yapan Philippe Alix’in 1 Mart 2016 itibariyle Fransa’da Kurumsal Finans bölümüne atanmasıyla yerine finans dünyasının deneyimli ismi Çiğdem Erek atandı.

Finans dünyasının deneyimli isimlerinden Çiğdem Erek, Sanofi Türkiye Finans ve İdare Direktörü olarak atandı. Sektörde 20 yıla yakın tecrübesi ve bilgi birikimiyle tanınan Erek, Sanofi Türkiye’nin finansal yönetiminden ve raporlamalarından sorumlu olacak.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden 1997 yılında mezun olan Çiğdem Erek,  kariyerine aynı yıl Roche Türkiye’de başlamıştır. Roche Türkiye’de 10 yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2007’de Finansal Kontrol Müdürü pozisyonuna atanmıştır.

2010 yılında İsviçre’de Roche Merkez Ofisi’nde Kıdemli Bölge Kontrolörü olarak kariyerine devam eden Erek, Roche İrlanda’da, Business Services Direktörlüğü, Roche Slovenya’da Finans ve Lojistik Direktörlüğü görevlerini yürüttükten sonra Roche Romanya’da Finans ve Lojistik Direktörü görevine getirilmiştir. Sanofi Türkiye’deki Finans ve İdare Direktörlüğü görevine  Haziran itibariyle başlamıştır.


İçeriği Paylaşın