Turkcell Platinum Bosphorus Cup’ın Sağlığı İstanbul Cerrahi Hastanesi’ne Emanet

Turkcell Platinum Bosphorus Cup’ın Sağlığı İstanbul Cerrahi Hastanesi’ne Emanet

Turkcell Platinum Bosphorus Cup’ın Sağlığı İstanbul Cerrahi Hastanesi’ne Emanet

Bizi Takip Et


İstanbul Cerrahi Hastanesi’nin sağlık sponsoru olduğu, Türkiye’nin prestijli yarışlarından Turkcell Platinum Bosphorus Cup, bu yıl 17. kez yelkenlerini açmaya hazırlanıyor. 29-30 Eylül tarihlerinde İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilecek nefes kesen yelken yarışında İstanbul Cerrahi Hastanesi Cheese Sailing adını taşıyan yelken takımıyla yarışacak.

Türkiye’nin prestijli yarışları arasında yer alan Turkcell Platinum Bosphorus Cup’ta hazırlıklar tamamlandı…. İstanbul Cerrahi Hastanesi’nin sağlık sponsoru olduğu aynı zamanda ödül töreninde de sponsor olarak yer alacağı Turkcell Platinum Bosphorus Cup 29-30 Eylül tarihleri arasında eşsiz İstanbul Boğazı’nın sularında gerçekleştirilecek.  Bu yıl 17.’si gerçekleştirilecek olan yelken yarışında 10 ülkeden, 80 tekne ve 800’e yakın yelkenli Boğaz’ın nefis manzarası eşliğinde kıyasıya mücadele edecek.

İki gün sürecek ve toplamda 3 yarıştan oluşacak turnuvanın ilk gününde yelkenliler, İstanbul Boğazı’nı en hızlı şekilde geçmek için yarışacak. Boğaz Yarışı’nda yelkenliler, Dolmabahçe’den start alacak, Anadolu Hisarı’na ulaştıklarında geri dönecek ve Çırağan Sarayı önündeki finiş noktasına gelecekler. Bosphorus Cup, 30 Eylül Pazar günü düzenlenecek Caddebostan etabı ve ardından yapılacak ödül töreni ile son bulacak.

İSTANBUL CERRAHİ “CHEESE SAİLİNG” İLE YARIŞACAK

Yelken sporunda Türkiye’nin en prestijli yarışlarından biri olan “Turkcell Platinum Bosphorus Cup”ta sağlık ve ödül töreni sponsoru olarak yer alan İstanbul Cerrahi Hastanesi, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yarışmaya devam edecek. İstanbul Cerrahi – Cheese Sailing isimli takımla turnuvada yer alacak İstanbul Cerrahi Hastanesi, IRC – 0 kategorisinde yarışacak.


İçeriği Paylaşın