Samsun DünyaGöz Hastanesi Açılıyor

Samsun DünyaGöz Hastanesi Açılıyor

Samsun DünyaGöz Hastanesi Açılıyor

Bizi Takip Et


Türkiye’de ve yurt dışında 16 ayrı noktada göz tedavilerinde hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Samsun şubesi hizmete giriyor. Gözün 19 branşında 240 farklı tedavi yöntemi ile hizmet verecek olan Dünyagöz  Samsun, gelişmiş teknoloji ve yöntemlerini Karadeniz halkının hizmetine sunuyor.

Dünyagöz Samsun Başhekimi Op. Dr.  Ali Tarık Sakoğlu, “Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun yola çıkış amacı göz sağlığı alanında en kaliteli hizmeti  Türkiye’nın her bölgesine götürebilmek. Bu  hedef dahilinde başarıyla  büyüyen bir grubuz, Dünyagöz Samsun ile daha da güçleniyoruz. Deneyimli doktorlardan oluşan medikal kadromuzun yanı sıra İstanbul ve Ankara hastanelerimizdeki hekim arkadaşlarımız da Samsun  şubemize  konsültasyon desteği verecekler” dedi.  Op. Dr. Ali Tarık Sakoğlu şöyle devam etti:

“Lazer tedavilerinde son teknoloji olan Nasa ve Amerikan Hava Kuvvetleri’nin onayladığı kişiye özel tedavi yöntemi ilasik yönetmini  bölgenin hizmetine sunuyoruz. Hastanemizde farklı göz hastalıklarına özel dizayn edilen muayene, tetkik odaları  ve ameliyathaneler mevcut. Hastalara sunduğumuz VIP hizmetler ile bölgede kısa sürede farkımızı hissettireceğimize inanıyoruz. Dünyagöz Samsun’da özel hizmetin konforundan Sosyal Güvenlik Kurumu mensupları da yararlanabilecek. Katarakttan, lazere, şaşılıktan göz estetiğine kadar göze dair tüm branşlarda en gelişmiş tedavi yöntemleri ile  hizmet için hazırız.”


İçeriği Paylaşın