Ünlülerin Cilt Bakımı Sırrı: Pembe Maske

Ünlülerin Cilt Bakımı Sırrı: Pembe Maske

Ünlülerin Cilt Bakımı Sırrı: Pembe Maske

Bizi Takip Et


Enes Bio Estetik Center’da uygulanan kişiye özel içerikli “Pembe Maske”, havanın mevsimsel değişiminden kaynaklanan zararlı etkileriyle ciltte oluşan nem kaybı, pullanma, hassasiyet ve kızarıklıklar gibi sorunlarla mücadele ediyor.

Bilimsel kozmetik alanında hizmet veren Enes Bio Estetik Center’ın kurucuları Ezel ve Nesrin Sürer’in beş haftalık kür halinde uyguladığı Pembe Maske yöntemi, yüzdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak, cilde tazelik ve canlılığı kazandırıyor. Enes Bio Estetik Center yetkilileri; Nevra Serezli, Zühal Olcay, Tuba Büyüküstün, Ebru Destan, Nez, Gamze Özçelik, Tanyeli, Yeliz Akaya gibi ünlülerin cilt güzelliğinin sırrı olan Pembe Maske ile ilgili şu bilgileri verdi:

“Bio molekül içerikli Pembe Maske hamur biçiminde tüm yüz ve boyuna sürülüyor. Maskenin ısısı kendiliğinden 42 dereceye yükselip ardından 0 dereceye düşüyor.

Pembe Maskenin ısınma ve soğuma işlemi sırasında önceden kişinin cilt tipi ve sorununa yönelik seçilen aktif maddeler (vitamin-kolajen-elastin) cilde iyice nüfuz ediyor. 30 dakikalık bu uygulamadan sonra cilt hücreleri canlanıyor ve cilt fonksiyonları düzenleniyor.

Pembe Maske uygulaması, düzensiz çalışma saatleri ve yoğun makyajdan olumsuz etkilenen ciltlerde de mucize yaratıyor. Özellikle çalışan kadınların yanı sıra, bu koşullardan şikayetçi olan birçok tanınmış sanatçı da Enes Bio Estetik Center’ın müdavimleri arasında yer alıyor.

GENÇ CİLTLER İÇİN

Genç ciltler için özel olarak hazırlanan Pembe Maske, içeriğinde A, C vitamin kompleksleri, yoğun nem deposu olan ayva çekirdeği özü (Q 10) ağırlıklı olarak bulunuyor. Bu vitaminler sayesinde yağ salgılaması dengeleniyor ve sivilce oluşumu azalıyor.

OLGUN CİLTLER İÇİN

Orta yaş grubunda, olgun ciltlere özel olarak hazırlanan Pembe Maske’nin içeriğinde kolajen, Q 10, elastin, Hyolünorik Asit etken maddeleri, A, E ve F vitaminleri, çinko-demir-selenyum yoğunluklu olarak bulunuyor. Kırışıklıkları azaltırken ciltteki gevşemeleri de sıkılaştırıcı özelliğiyle bu maddelerden oluşan Pembe Maske, gençlik iksiriniz oluyor.”


İçeriği Paylaşın