Yoğun Cilt Kuruluğuna ve Kaşıntıya Son!

Yoğun Cilt Kuruluğuna ve Kaşıntıya Son!

Yoğun Cilt Kuruluğuna ve Kaşıntıya Son!

Bizi Takip Et


Atoderm Intensive Balm: Yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler için cildin konforunu yeniden kurmaya yardımcı bakım kremi. Yoğun cilt kuruluğu ciltte gerginlik, pullanma ve şiddetli kaşıntı gibi rahatsızlık hissi yaratabilir.

Biyolojiden aldığı güçle formüller geliştiren Bioderma, yoğun cilt kuruluğuna sahip hassas ciltler için geliştirdiği Atoderm serisiyle, cilt bariyerinin bütünlüğünü yeniden sağlayarak cildi onarıyor. Nemlendirici bakım kremi Atoderm Intensive Balm yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler için etkili günlük bakım sağlıyor.

Yoğun cilt kuruluğu sebebiyle ciltte oluşan kızarıklık, gerginlik ve kaşıntı hissinin giderilmesine yardımcı olan bakım kremi Atoderm Intensive Balm, cildi derinlemesine nemlendiriyor. İçeriğindeki kanola ve ayçiçek yağları sayesinde cildi besliyor. Formülündeki özel Skin Barrier Therapy patentiyle cilt bariyerini onarıyor. Böylece sağlıklı cilt bariyerini biyolojik ve kalıcı olarak yeniden yapılandırıyor, cildi yatıştırıyor.

Kimler için: Yoğun cilt kuruluğuna sahip hassas ciltler için uygundur. Bebek, çocuk ve yetişkinler kullanabilir.

Atoderm Intensive Balm kullanım şekli: Günlük kullanıma uygundur. Atoderm Intensive Foaming Gel veya Atoderm Shower Oil ile temizlenmiş ve nazikçe kurulanmış cildinize günde 1 veya 2 kez Atoderm Intensive Balm uygulayın.


İçeriği Paylaşın