Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Şubesi Açıldı

Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Şubesi Açıldı

Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Şubesi Açıldı

Bizi Takip Et


Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’deki 11. şubesini Gaziantep’te açtı. Gaziantep’e nüfusunun fazla olması, gelişmiş bir şehir olması ve güney komşu ülkelere yakınlığı sebebiyle Gaziantep’te yatırım kararı aldıklarını belirten Dünyagöz Hastaneler Grubu İcra Kurulu Üyesi Gülferi Yıldırım Öğün, “Gaziantep çok gelişmiş bir şehir, Gaziantep’te hastane açmak bizim için her zaman önemliydi. Amacımız İstanbul, Ankara, İzmit ve Antalya’daki hastanelerimizde olduğu gibi Gaziantep’te de göz sağlığı alanında son teknoloji ve tedavi yöntemleriyle en iyi hizmeti bölge halkına sunmak ” dedi.

Gülferi Yıldırım Öğün sözlerine şöyle devam etti:

“Antep bölgesi ve çevresine en iyi hizmeti getirebilmek için, yaptığımız araştırma sonucunda bölgede tanınan deneyimli ve saygın hekimleri bünyesinde barındıran faaliyette olan bir göz merkezini kadrosu ile devraldık.
Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, JCI (sağlık kalite standartlarında) teşhis ve tedavi standartlarını Gaziantep’e getirecek ilk oluşumu başlattık. Merkeze 2 milyon dolar değerinde teknolojik yatırım yaparak tüm göz hastalıklarının teşhis ve tedavisini yapabilecek alt yapıya kavuşturduk. Bölgenin ihtiyacını ve potansiyelini göz önüne alarak Yatırımı büyütmek üzere araştırma ve görüşmelerimiz halen devam ediyor.  1 ila 1,5 yıl içinde Gaziantep’te daha büyük bir tesisi hizmete sokacağız.”


İçeriği Paylaşın