Esra Kazancıbaşı Öztekin’e Sağlık Medyası Onur Ödülü

Esra Kazancıbaşı Öztekin’e Sağlık Medyası Onur Ödülü

Esra Kazancıbaşı Öztekin’e Sağlık Medyası Onur Ödülü

Bizi Takip Et


Türk Böbrek Vakfı tarafından gelenekselleştirilen ve bu yıl beşinci kez düzenlenen “Türk Böbrek Vakfı Medya Ödülleri”ni kazananlar belli oldu. Atv Avrupa Sağlığım İçin Herşey Yapımcı ve Sunucusu, Yeni Birlik Gazetesi Sağlık Editörü Esra Kazancıbaşı Öztekin  “Onur Ödülü”ne layık görüldü.

Türk Böbrek Vakfı’nın çalışma alanları içinde yer alan konular da dahil tüm sağlık alanında toplumun bilinçlendirilmesi, farkındalığın arttırılması, kamu ve özel sağlık kuruluşlarınca bu alanda verilen hizmetlerin geliştirilmesine katkı sağlamak üzere düzenlenen ‘Türk Böbrek Vakfı 5. Medya Ödülleri’ töreni 26 Kasım’da yapılacak.

Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk başkanlığındaki jüri komitesinde yer alan; Prof. Dr. Mustafa Akıncı, Prof. Dr. İsmet Nane, Prof. Dr. Aydın Türkmen, Prof. Dr. Harun Arbatlı, deneyimli televizyoncu Lütfiye Pekcan ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş tarafından tüm başvurular değerlendirildi.

Haberler “Türk Böbrek Vakfı 5. Medya Ödülleri” kapsamında yazılı basın, görsel basın ve internet medyası olmak üzere toplam üç ana kategori ile haber- araştırma, röportaj, yazı dizisi-konu ve vaka-inceleme alt kategorilerinde başvurular incelendi.  Türk Böbrek Vakfı bu yıl ilk defa başvurular dışında, sağlık haberciliği alanında 20. yılını dolduran basın mensuplarına da ‘Onur Ödülü’ takdim edecek.


İçeriği Paylaşın