Golden Pulse Awards 2023 İçin Son Başvuru Tarihi Belli Oldu

Sağlığın nabzının attığı Golden Pulse Awards 2023 için son başvuru tarihi 30 Kasım'a uzatıldı.

Golden Pulse Awards 2023 İçin Son Başvuru Tarihi Belli Oldu

Bizi Takip Et


Sağlık sektöründe yer alan kurumların, ajansların ve profesyonellerin başarılarını ödüllendiren Golden Pulse Awards’a ilgi giderek artıyor. Başvuru sürecinde yaşanan yoğun talebin ardından katılımcılar için başvuru tarihi uzatıldı. Sağlığın nabzının attığı ödül programına, 30 Kasım 2022 tarihine kadar son bir yılı kapsayan çalışmalarıyla başvuru yapılabilecek.

Sağlık sektörünün önemli yayınlarından MD Magazin tarafından ilki geçen sene gerçekleştirilen Golden Pulse Awards ödül programına başvuru tarihi 30 Kasım’a uzatıldı.  

Beş ana kategoride gerçekleşecek Golden Pulse Awards’ta; Farma & OTC, Health & Wellness, Sağlık İletişimi, Marka Ekipleri bölümlerindeki kategorilerin kazananları ödüllerini Shangri-La Bosphorus Otel’de, 5 Ocak 2023 tarihinde görkemli bir gecede alacak. Bu sene özel ödüller olarak “Yılın En Başarılı Projesi” ve “Ömür Boyu Başarı Ödülü” de takdim edilecek.

JÜRİDE İDDİALI İSİMLER VAR

Yarışmanın jürisinde, geçen sene olduğu gibi bu sene de iddialı isimler var. Danışma Kurulu Başkanlığı’nı Çağlar Gözüaçık’ın yaptığı jüride; Farma & OTC Bölümü Başkanı Amgen & Gensenta Turkey Genel Müdürü Güldem Berkman, Wellness Bölümü Başkanı Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli ve Sağlık İletişimi Bölümü Başkanı ise Sanofi Kurumsal İletişim Direktörü Pınar Kaya bulunuyor.

HER KATEGORİDE KRİTER FARKLI

Golden Pulse Awards ödül programına başvuran projelerde, her kategorinin değerlendirme kriteri birbirinden farklı olacak. Projeden beklenen kriterler, kategori açıklamalarında yer alacak. Jüri değerlendirilmesi yapılırken projelerin mutlaka kategori ile bağlantısının güçlü olması, hedeflerine ulaşması ve projenin çıkış noktasındaki ihtiyaca çözüm bulması gerekiyor. Ayrıca projelerin özgün olması da bekleniyor.

Kategori detaylarına, yarışma koşullarına ve yarışma takvimine goldenpulseawards.com.tr adresinden ulaşmak mümkün. 


İçeriği Paylaşın